Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Zeynep Bastık, Serkay Tütüncü ile aşk iddialarını doğruladı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
665afce76f35eff3a4ec49e7.jpg

Zeynep Bastık ile Tolga Akış, 2011 yazında Alaçatı'da nikâh masasına oturmuş, Temmuz 2022'de anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Bastık, geçtiğimiz yaz Alican Ayyıldız'la yeni bir aşka yelken açmıştı.

"İLİŞKİLER BAŞLAR VE BİTER"

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda 'Ayyıldız'la olan ilişkisini noktaladığı' yönünde haberlerin basına yansıması üzerine ilginç bir açıklama yapmıştı:

Alıntı Metni

665afb346f35eff3a4ec49d4.jpg

YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI

Ayrılık haberinden kısa bir süre sonra, Bastık'ın bir dönem Survivor'da da yarışan ünlü oyuncu Serkay Tütüncü ile yeni bir ilişkiye başladığı iddia edilmişti.

665afb496f35eff3a4ec49d8.jpg

Geçenlerde baş başa izlemeye gittikleri tiyatro oyununda samimi görüntüler sergileyen ikiliden Zeynep Bastık, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir kafeden çıkarken objektiflere takıldı.

665afb546f35eff3a4ec49da.jpg

"TANIYORUZ BİRBİRİMİZİ"

Serkay Tütüncü ile aşk yaşayıp yaşamadıkları yönündeki sorulara yanıt veren şarkıcı, ilk kez yeni ilişkisini itiraf ederek oyuncu ile birbirlerini tanıma aşamasında olduklarını söyledi:

Alıntı Metni

665afba16f35eff3a4ec49dc.jpg

"DURUMLAR BÖYLE"

İlişkilerinin kısa sürede duyulmasına şaşırdığını sözlerine ekleyen Bastık, "Hayırlısıyla olsun. Yalan söylemiyorum, kaçmıyorum. Durumlar böyle" diye konuştu.

665afbdb6f35eff3a4ec49e1.jpg

Zeynep Bastık ameliyat olacağını duyurdu! 'Nefes alamamak berbat bir şey'
Zeynep Bastık: Benim için yatırım topraktır!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler