Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hadise: Duygusal bir kadınım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65ca1663721699be74eab217.jpg

Hadise, kendisini izlemeye gelen binlerce İstanbulluyu, "Hepiniz hoş geldiniz. Sevilmek, sayılmak kadar güzel bir his yok bu dünyada. Ne mutu bana. İyi ki geldiniz, bizleri yalnız bırakmadınız. İstanbul'da konser olunca dostlarım da geliyor. Zaten duygusal bir kadınım, onlar olunca başka bir his oluyor. Öyle bir mutluluk ve heyecan içindeyim. Bu gece hayatımda ilk kez sahneye çıkıyor gibi heyecanlıyım. İyi ki varsınız, bu duyguları sadece sizlerle yaşıyorum" diyerek selamladı.

'Feryat', 'Aşk Kaç Beden Giyer', 'Küçük Bir Yol', 'Hay Hay' ve 'Sıfır Tolerans' gibi hitlerini söyleyen Hadise, aralıksız iki saat süren sahnesinde dans performansı ve özel tasarım kıyafetiyle de adından söz ettirdi.
65ca1669721699be74eab219.jpg

'O Ses Türkiye' yarışmacısı Sergen Sesli'den Hadise'ye: Senin sahnene ihtiyacım yok!