Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hadise gözyaşları içinde paylaştı! 'Her halimizle çok güzeliz'

hizmetli

Administrator
Yönetici
6662abdbac47e4fb83086337.jpg

Başarılı sahne performanslarıyla dikkat çeken 38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz günlerde katıldığı 'Podcast' programında yaptığı itiraflarla adından söz ettirmişti.

"BEN GÖZ ÖNÜNDE BİR İNSANIM"

Ünlü isim programda: 'Bana 'aşk kadını Hadise' diyorlar. Ben göz önünde bir insanım. İnanırım! 'Tekrar evlenir miyim?' evet!, 'tekrar boşanabilir misin?' ona da 'evet' cevabını verebilirim!' demişti.

İlişkilerde kadın- erkek ekonomisi hakkında da konuşan Hadise: 'İlişkilerimde ödediğim tatiller olmuştur. Ama bir kez öderim. Erkek dürüst olacak, benim durumum yok şu an yarı yarıya yapalım dese ne güzel!' ifadelerini kullanmıştı.

milliyet.jpg

"TAŞIYABİLECEKSEN GEL"

Ünlü şarkıcının şu sözleri ise çok konuşulmuştu:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Hadise'den özel hayat itirafı! 'Maddi gücün yoksa 'neyine güvenip, bana yaklaşıyorsun'

PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Hadise bu sefer TikTok paylaşımıyla gündem oldu. Ünlü şarkıcı üzüntülü karelerinden oluşan bir video paylaşarak altına şu notu düştü:

'Kendimi; ağlarken, gülerken, en güçlü ve en güçsüz halimle çok seviyorum. Herkesin bu şablonla oluşturduğu videoları izlemek, görmek ve paylaşmak istiyorum. Her halimizle çok güzeliz'

6662aad7ac47e4fb83086333.jpg

Hadise deniz sezonunu açtı! Bikinili pozlarına beğeni yağdı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler