Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hadise ve Seda Bakan başrolde! Setten ilk kareler geldi

hizmetli

Administrator
Yönetici
669392c905089e4aaa5934ab.jpg

Sahne şovlarıyla ve iddialı tarzıyla magazin gündeminin mercek altına aldığı isimlerden biri olan Hadise'nin geçtiğimiz haftalarda dijital bir platformda yayınlanacak 8 bölümlük dizide rol alacağı öğrenilmişti.

Oyunculuk kariyerine başlamaya karar veren ünlü şarkıcının dizi projesi için alacağı ücret dudak uçuklatmıştı.

milliyet.jpg

RAKAM DUDAK UÇUKLATTI

Oyunculuk için arkadaşı Seda Bakan tarafından ikna edildiği öğrenilen Hadise'nin 8 bölümlük dizi için 10 milyona anlaştığı ortaya çıktı.

milliyet.jpg

Hadise oyunculuğa soyunuyor! İstediği ücret gündeme bomba gibi düştü

İLK TANITIM GELDİ

Uzun zamandır oyunculuk dersleri alan Hadise, yakın arkadaşı Seda Bakan ile Esas Oğlan dizisinde başrolü paylaşıyor. Şükrü Özyıldız ve Serhat Teoman’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin tanıtım videosu yayınlandı.

669391fb05089e4aaa5934a2.jpg

ROMANTİK!

Dizide başarılı şarkıcı Hadise'nin hayat vereceği Ceren karakteri romantik ve risk analisti biriyken, Seda Bakan'ın canlandıracağı Selma karakteri de insanı yoracak kadar gerçekçi bir kişiliğe sahip.

6693923a05089e4aaa5934a6.jpg

Hadise makyajsız görüntülendi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler