Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hafsanur Sancaktutan yaz sezonunu açtı! Bikinili pozları sosyal medyayı salladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
6684e1142f4d3542e3410a0f.jpg

Kerem Bürsin ile birlikte 'Ya Çok Seversen' adlı dizide rol alan Hafsanur Sancaktutan, şimdilerde boş vakitlerini tatil yaparak geçiriyor.

Güzel oyuncu geçtiğimiz haftalarda verdiği röportajda: “Şu sıralar dinleniyorum, geziyorum. Roma biraz yağmurluydu ama güzeldi. Kız kıza tatil yaptık. Makarna, pizza çok dikkatimi çekti. Biraz kilo aldık ama hemen sporlar yapıldı. Senaryo okuyorum. Yeni yıldan çok keyif almaya başladım” demişti.

6684df712f4d3542e3410a06.jpg

AMELİYAT OLDU

2018 yılında Gülperi dizisi ile oyunculuğa adım atan isim son olarak Anneler Günü'nde hastaneden paylaşım yaparak sevenlerini endişelendirmişti. Sancaktutan, verdiği pozu 'Anne gözü, anne yüreği' notuyla yayınlamıştı.

milliyet.jpg

Hastaneden paylaşım yapmıştı! Hafsanur Sancaktutan'dan ameliyat sonrası açıklama geldi

"KISA SÜREDE SAHALARA DÖNÜYORUM"

Sancaktutan sevenlerinin endişelenmesi üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü isim paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

6684dff82f4d3542e3410a09.jpg

GÖZ KAMAŞTIRDI

Beyaz bikinisiyle keyif yapan güzel oyuncunun pozlarına 64 binden fazla beğeni ve 300'ün üzerinde yorum geldi.

6684e05d2f4d3542e3410a0c.jpg

Hafsanur Sancaktutan koronavirüsü atlattı! 'Beşinci olmasın inşallah'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler