Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hafsanur Sancaktutan'dan aşk sorusuna bomba yanıt! 'Burayı silin'

hizmetli

Administrator
Yönetici
668cfb6e420a3aacdd688511.jpg

Gülperi, Aşk Ağlatır, Son Yaz, Dünyayla Benim Aramda, Ya Çok Seversen gibi projelerde yer alan 23 yaşındaki oyuncu Hafsanur Sancaktutan, Deniz Can Aktaş ile 3.5 yıl boyunca olaylı bir ilişki yaşamıştı.

'Dünyayla Benim Aramda' dizisindeki cesur sahnesiyle günlerce magazin gündeminde adından söz ettiren Sancaktutan, son dönemin en popüler isimleri arasında yer alıyor.

668cf87e420a3aacdd6884e1.jpg

BİKİNİLİ POZUNU PAYLAŞMIŞTI

Şimdilerde boş zamanlarını tatil yaparak geçiren ünlü isim, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bikinili pozlarıyla da sevenlerinden tam not almıştı.

milliyet.jpg

Hafsanur Sancaktutan yaz sezonunu açtı! Bikinili pozları sosyal medyayı salladı

AÇIKLAMALARI GÜNDEM OLDU

Sosyal medya paylaşımlarının yanında açıklamalarıyla da gündem olan Sancaktutan, önceki akşam Etiler'deki bir mekana girerken objektiflere yansıdı.

668cfaba420a3aacdd68850b.jpg

"KİMSE YOK"

Adı son olarak basketbolcu Mahir Ağva ile anılan oyuncu, girişte ayaküstü gazetecilerin sorularını karşılıksız bırakmadı. Oyuncu, aşk soruları karşısında, "Kimse yok, ben direk cevap vereyim. Kalmadı ortalıkta adam" diyerek güldü.

668cfae7420a3aacdd68850d.jpg

Hafsanur Sancaktutan koronavirüsü atlattı! 'Beşinci olmasın inşallah'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler