Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hakan Altun: Annem hastanede, ben sahneye çıkacağım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c78422d34b720acacef883.jpg

Hakan Altun, önceki gün Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser vererek seyircilerine eşsiz bir müzik ziyafeti sundu. Arabesk müziğin usta ismi, hit eserleri seslendirdiği performansıyla dinleyicisinden tam not aldı.

Sahne öncesi gazetecilerin sorularına yanıt veren 51 yaşındaki Altun, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan annesinin sağlık durumu hakkında konuştu.

65c7478e721699be74eaae06.jpg

"ANNEM 'KONSERLERİNİ İPTAL ETME' DEDİ"

"Bizim hayatımızın en garip anlarından birisi bunlar" diyen ünlü isim, şöyle devam etti:

Alıntı Metni

65c761c6721699be74eaae39.jpg

Hakan Altun, "İnsanlara olan saygımızdan ötürü konserleri yapma kararı aldık. Annem şu an hastanede. Konser bittikten sonra yanına gideceğim. Yoğun bakımdan çıktı. Allaha şükür iyi" ifadelerini kullandı.

"ALLAH TANYELİ'YE SAĞLIK, SIHHAT VERSİN"

Ünlü şarkıcı, kanserle mücadele eden Tanyeli için düzenlenecek olan özel gece hakkında da açıklama yaparak, "Allah ona da sağlık, sıhhat versin. Anneme de sağlık sıhhat versin. Yarım saat da olsa onu da yalnız bırakmak istemiyorum. En azından uğrayacağım" dedi.
65c77dd2d34b720acacef861.jpg

Hakan Altun: Belki de Bodrum'da yalnız değilimdir!
Hakan Altun: Sevdalanırsam hemen evleneceğim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler