Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hakan Altun: Aşk için hâlâ umudum var!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65cdea53721699be74eabdae.jpg

Sevgililer Günü konseri için özel uçak tutarak gelen 25 kişilik bir grup, gece boyunca Hakan Altun'un hemen hemen türk şarkılarına eşlik etti. Ayrıca Hollanda, Almanya, Avusturya, Belçika ve Fransa’dan gelen hayranları da sanatçıyı 14 Şubat'ta yalnız bırakmadı.

"BİN KERE SÖYLEDİM, OLMADI"

Müzmin bekar Hakan Altun, şarkı aralarında konuklarla sohbet etti. 'Aşk Lütfen Gel'e başlamadan önce, "Cumhuriyetin 100. yılında aşk diledim. Artık Cumhuriyetin 101. yılında yine aşk diliyorum. Sevdalılar gününüz kutlu olsun. Bu hayatta tartışın, asla kavga etmeyin. 40 defa söyleyince olurmuş ama ben bu şarkıyı bin kere söyledim. Aşk için hâlâ umudum var" dedi.
65cdea7f721699be74eabdb3.jpg

"DARISI BAŞIMA"

Sahneden kendisini dinlemeye gelen çiftlere seslenen şarkıcı, "Sevdalısı olan herkese nice sağlıklı, huzurlu günler diliyorum. Benim yaşım 52 oldu, hâlâ bekarım. Darısı başıma. Sevginin ve aşkın kıymetini bilin" ifadelerini kullandı.
65cdea8d721699be74eabdb5.jpg

Hakan Altun, konuklardan gelen yoğun isteği kıramayıp, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sahnesini yarım saat uzattı.

Hakan Altun: Annem hastanede, ben sahneye çıkacağım!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler