Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haluk Levent'in AHBAP Derneği hacker kurbanı oldu! 'Hasta çocukların ailelerine mesaj atıyorlar'

hizmetli

Administrator
Yönetici
633bc05486b245285cb2aeed.jpg

Sanatçı kişiliğinin yanında kurucusu ve başkanı olduğu AHBAP Derneği'ndeki çalışmalarıyla da adından sıkça söz ettirmeyi başaran sanatçı Haluk Levent, sosyal medyada yaşanan bir dolandırıcılık olayıyla karşı karşıya kaldı. AHBAP Derneği'nin resmi Twitter hesabının çalındığını kendi sayfasından duyuran ünlü isim, takipçilerini uyardı.

"Vay arkadaş! Sonunda bu da oldu. AHBAP Derneği sayfamız çalındı. Bir insan bu sayfayı nasıl çalar? Neden çalar? Bir de twit atıp, telefon numarası yazıyorlar. Bu sayfaya itibar etmeyelim ve bu sayfayı şikayet edelim. Sonra bizler sıfırdan tekrar açarız" diyerek, yaşanan duruma isyan etti.

633bbfc186b245285cb2aeea.jpg

"BU SAYFAYI KAPATIR MISINIZ LÜTFEN?"

AHBAP'ın ele geçirilen sayfasından bitcoin paylaşımı yapılması üzerine bu sefer de Twitter yetkililerine seslenen Levent, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Haluk Levent yanlışlıkla Adana'ya gitti!

"BUNLAR ÇETE!"

Ardından yardım hesabını ele geçirenlerden gelen mesajları da yayınlayan şarkıcı, "Nasıl kansız, nasıl ahlak ve vicdan yoksunu insanların dönemine denk geldik! Hasta ailelere attıkları telefon numarasından biz Ahbaplara attıkları mesajla bakın. Gerçek ihtiyaç sahibi olsa ben veririm parasını, ama bunlar net çete" diye yazdı.

Haluk Levent'in paylaştığı ekran görüntülerinde, dernek hesabını çalan kişilerden birinin, "25 bin TL karşılığında kripto para talep ediyorum. Haluk abi ne diyorsun, haber bekliyoruz. Eğer olumsuz bir şey diyeceksen işimize geri döneceğiz" şeklinde mesajlar attığı görüldü.

633bbf6a86b245285cb2aee7.jpg

"ELİNİZDEN NE GELİYORSA"

Öte yandan ünlü isim, 1980’li yıllarda arabesk müziğin en önemli kadın sanatçılarından olan meslektaşı Tüdanya için geçtiğimiz günlerde bir yardım mesajı yayınlayarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

53 yaşındaki Levent, "Valilik onaylı" diyerek, usta sanatçıya yardım için banka hesap bilgilerini de paylaştı.

Kuruçeşme Açıkhava'ya Haluk Levent akını

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler