Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hamdi Alkan'ın eski eşi Canan Hoşgör ile Yusuf Bakoğlu evlendi

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b72b7bf417864ac703232d.jpg

Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan, 2006-2012 yılları arasında evli kaldığı Canan Hoşgör'le ilişkisinden dünyaya gelen kızı Ayşe Alkan ile Nişantaşı'nda objektiflere yansımıştı. Selen Görgüzel'le sekiz yıllık evliliği tek celsede biten Hamdi Alkan, eski eşi ile tekrar birliktelik yaşayacağı idiasına da açıklık getirmişti:

"ÇOK GÜZEL GİDEN BİR BİRLİKTELİĞİ VAR"

Alıntı Metni

65b72d34f417864ac7032334.jpg

NİKAH MASASINA OTURDU

Canan Hoşgör, 3 yıldır beraber olduğu iş insanı Yusuf Bakoğlu ile nikah masasına oturdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hoşgör, nikahından kareleri paylaştı.
65b72d4af417864ac7032336.jpg

Hamdi Alkan, EYT'den emekli oldu! Maaşını açıkladı

"ANNEMİN NİKAHINI GÖRMEK DE NASİP OLDU"

Canan Hoşgör’ün Hamdi Alkan’la evliliğinden dünyaya gelen Zeynep ve Ayşe adında iki kızı da nikaha katıldı. Oyunculuk yapan Zeynep Alkan “Annemin nikahını görmek de nasip oldu… Bir ömür boyu mutluluklar” paylaşımında bulundu.
65b72d61f417864ac7032338.jpg

"AŞKLA TAMAMLANDIM"

Urla'da gerçekleşen küçük törene dostları, yakınları ve ünlü oyuncunun kızları katıldı. Sosyal medyada geceden kareler paylaşan Canan Hoşgör, paylaşımlarından birinin altına, "Aşkla tamamlandım" notunu ekledi.

'Değişim gerekiyordu! Ben de yaptım'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler