Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hande Subaşı'ndan 'tayt' cevabı: Kimsenin karışmaya hakkı yok!

hizmetli

Administrator
Yönetici
636e4cfa86b2473200de895e.jpg

Ünlü oyuncu Hande Subaşı, önceki gün Etiler’de köpekleriyle objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla konuşarak, "Sosyalleşmeye çıktık köpeklerimle hava güzel olunca" ifadelerini kullanan Subaşı, "Daha ufak Ragner, o yüzden hocamızın eşliğinde onunla sosyalleşmeyi öğreniyoruz, insanların içerisinde" şeklinde konuştu.

"Hayatımda her şey yolunda" diyen Subaşı, "Görüşmeler yapıyorum, bir tane Cemal Hünal’la çıkmasını beklediğimiz bir filmimiz var. Onun dışında tiyatro ve dizi görüşmelerim var, böyle ilerliyorum” dedi.

636e474986b2473200de8936.jpg

"HERKESİN KENDİ TERCİHİ"

Nükhet Duru'nun katıldığı bir etkinlikte yaptığı; "Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir 'dur' deyin artık. Hiç sevmiyorum. Tunikle giyilirse tamam ama öbür türlü çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi görüyoruz. Bu hoş bir görüntü değil. Sevmiyorum, bu anlamda fikrimi saklayacak değilim. Görsellik devreye girince, yurt dışından gelen modayı çok yanlış uyguluyor insanımız" açıklaması hatırlatılan Hande Subaşı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Hande Subaşı'ndan 'evlilik' açıklaması!

"YORUMLARI ÇOK UMURSAMIYORUM"

Güzel oyuncu, "Sosyal medyada gelen eleştiriler sizi etkiliyor mu?" sorusuna ise "Kötü örneklerle ben de karşılaştım ama daha çok olumlu yorumlar görüyorum. Sosyal medyada vakit geçiren biri değilim. Paylaşım da çok yapmadığım için açıkçası oturup bütün yorumları okumaya fırsatım olmuyor, öyle bir zaman ayırmıyorum. Birkaç kötü niyetli insana denk geldim. Bakış açılarımız dünyada çok farklı olduğu için onlar çok katı bir yerden baktı, maalesef oynadığınız karakter zannettiği için sizi; günlük hayatınızdaki paylaşımları görünce ona aykırı gibi değerlendiriyorlar. Çok da umursamıyorum açıkçası sosyal medyadaki yorumları. Biraz yapay geliyor bana" diye cevap verdi.

636e47a886b2473200de8938.jpg

"ÇOĞU OYUNCUDA MÜZİK KULAĞI VAR"

"Şarkı söylemeyi çok seviyorum" diyen Subaşı, "Canlı performans yapmayı çok seviyorum. O yüzdende pandemi öncesinde müzikli bir oyunumuz vardı, tiyatro oyunu. Tiyatro sahnesinde de şarkı söylemekten çok büyük zevk alıyorum. Bir mekanda orkestrayla değil de canlı performans işi beni gerçekten çok heyecanlandırıyor. O yüzden biraz o tatta gelen projeleri değerlendiriyorum” şeklinde konuştu.

Müzikal oyunların çoğaldığı hatırlatılan Subaşı, "Oyuncular zaten o konuda yetenekli insanlar; çoğunda bir müzik kulağı, ritim, tempo, ses var. Benim de hoşuma gidiyor insanların yeteneklerini kullanıyor olabilmesi" dedi.

Hande Subaşı'ndan yeni single sürprizi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler