Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Hapishanedeki erkeklerden mektup alıyorum! Tuhaf şeyler gönderiyorlar'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65bdf70c530cb6da5d817afc.jpg

'Grinin Elli Tonu' kitap serisinin film uyarlamasında 'Anastasia Steele' karakterini canlandırarak büyük bir şöhrete kavuşan ABD'li oyuncu Dakota Johnson, geçtiğimiz gün The Graham Norton Show'a konuk oldu.

"HAYRANLARIM BANA SARILMAK İÇİN YANIMA GELİYOR"

Programın bir diğer konuğu ise 'This Is Us', 'Black Panther' ve 'Waves' gibi yapımlarda yer alan Sterling K. Brown (47) oldu.

65bdf537530cb6da5d817af0.jpg

Hayranları tarafından 'hayatlarını değiştirdiği' için övüldüğünü açıklayan Brown, "İnsanlar hala bana sarılmak ve 'Thıs Is Us' dizisinin hayatlarını değiştirdiğini söylemek için yanıma geliyorlar. Onlara nasıl bir katarsis sağladığını anlatıyorlar. Bu kadar etkili olacağını bilmiyordum. Gerçekten çok güzeldi" dedi.

65bdf5a0530cb6da5d817af3.jpg

"POSTA İLE TUHAF ŞEYLER GÖNDERİYORLAR"

Bu sözler üzerine şaşıran 34 yaşındaki Johnson ise kendi 'alışılmadık' hayran kitlesi hakkında espri yaparak şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65bdf5d8530cb6da5d817af6.jpg

"GİZKİ BİR ÇOCUĞUM OLDUĞUNU SÖYLEDİLER"

Öte yandan Dakota'nın 'Grinin Elli Tonu' filmindeki partneri Jamie Dornan da güzel oyuncudan gizli bir çocuğu olduğunu iddia eden mektuplar aldığını itiraf etmişti.

65bdf5e2530cb6da5d817af8.jpg

"Birisi bana bir mektup gönderip, Dakota'dan şimdilerde 7 yaşında olan bir çocuğum olduğunu ve bunu karıma itiraf etmem gerektiğini söylemişti. Biraz ürkütücü bir olaydı" şeklinde konuşmuştu.

Rüzgar yüzünden zor anlar yaşadı! Dakikalarca saçlarıyla boğuştu
Hollywood yıldızının skandal şakası herkesi şoke etti! 'Beni de yemeye çalışırdı'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler