Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Harbiye'de Ajda Pekkan'ı korkutan takla! İşte o anlar

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d97d93fe33691c8fb77eb0.jpg

Ajda Pekkan, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne aldı. Süperstar, geçmisten günümüze hafızalara kazınan şarkılarını binlerce hayranıyla birlikte söyledi.

KONUKLARINA BELLİ ETMEMEYE ÇALIŞTI!

Pekkan şarkısını okurken sahnede ters parende atan dansçısı, sanatçının ödünü kopardı. Usta şarkıcı, korktuğunu belli etmemeğe çalışsa da taklaya ilk tepkisi fotoğraf karelerine yansıdı.
66d97da8fe33691c8fb77eb4.jpg

Semiramis Pekkan'dan manidar sözler! 'Başarının esiri olma'

EĞİTİME ANLAMLI DESTEK

Konserinin başında anlamlı bir projeye destek olan Ajda Pekkan, canlı yayın aracılığıyla Türk Egitim Vakfı'nın (TEV) depremzede çocukların eğitimi için gerçekleşen yardım projesini sahneden duyurarak, dinleyicisinden destek rica etti.
66d97db8fe33691c8fb77eb6.jpg

Harbiye Açıkhava'da Burcu Sedef imzalı ışıl ışıl iki farklı kıyafet tercih eden Pekkan, konserinin kapanışını hareketli şarkılarla yapıp, alkışlarla sahneden indi.
66d97dfcfe33691c8fb77ec1.jpg

'Konserleri bitirince sabaha kadar uyumuyorum!'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler