Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hasan Can Kaya: Günde üç saat fizik tedavi alıyorum!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66bda17c6244f026b9870af1.jpg

Eski milli futbolcu Arda Turan'ın hayatını konu alan 'Arda Turan Yüzleşme' adlı belgeselin önceki akşam Kanyon AVM'de gerçekleşen ön gösterimine katılanlar arasında Hasan Can Kaya da vardı. Basın mensuplarıyla sohbet eden komedyen, "Iron Man (Demir Adam) gibiyim şu an" açıklamasını yaptı.

"İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM"

Geçtiğimiz nisan ayında omzundan bir sakatlık yaşayan Hasan Can Kaya, "Günde üç saat fizik tedavi alıyorum. O yüzden bu arada sıkılmayayım diye İngilizce öğreniyorum. Biraz daha iyileşti İngilizcem. Yarın da İngiltere'ye gidiyorum bu İngilizce'mi pekiştirmek için" diyerek güldü.
66bda1736244f026b9870aef.jpg

Hasan Can Kaya'dan Cem Yılmaz'a: İzledim ama olmamış!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler