Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hasan Can Kaya’ya sette sürpriz doğum günü

hizmetli

Administrator
Yönetici
63a06de186b2446420d6a001.jpg

Uzun süredir film çekimleri için hummalı bir çalışma içinde olan Hasan Can Kaya'ya yapılan yaş günü kutlaması, komedyene duygusal anlar yaşattı. Sürpriz kutlamada ünlü ismin rol arkadaşları Büşra Pekin, Barış Yıldız ve yönetmen Kıvanç Baruönü’nün yanı sıra filmin yapım ekibi ve arkadaşları da yer aldı.
63a06de686b2446420d6a004.jpg

"ÇOK MUTLU OLDUM"

Hasan Can Kaya’nın ailesi de sürpriz yaparak kutlamaya geldi. 33 yaşındaki komedyen, "Set ortamını bir partiye dönüştürdünüz, hepinize çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum” sözleriyle sevincini dile getirdi.

'Setten geliyorum, alkol çıkmaz bende!', 'Onlar sahneleri çıkarttı, ben tekrar yazdım'