Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hayat Bilgisi'nin Barbie'si İpek Erdem'den samimi açıklamalar!

hizmetli

Administrator
Yönetici
668bbdf3c5232d302f46e6f8.jpg

Güzel oyuncu İpek Erdem Women’s Style dergisinin kapak yıldızı oldu. Dergiye özel açıklamalarda bulunan Erdem; “Paris'te yaşadığım dönemde Türkiye'ye bakış açışım değişti. Türk dizileri bir çok ülke gibi Fransa'da da yoğun ilgiyle izleniyor. Türk dizilerinin sosyal sorunları ele alış biçimleri Fransızlar üzerinde etkili oluyor” dedi.

İLK TÜRK BARBIE

Barbie filmi sebebiyle dünya genelinde yaşanan Barbie akımına değinen Erdem, kendisinin bu akıma katılmadığını belirtti. Genellikle akımlardan sıkıldığını söyleyen oyuncu, insanların bu akıma katılıp keyif almalarını görmekten mutlu olduğunu dile getirdi.

milliyet.jpg

"MÜKEMMEL OLMADIĞIMI ANLADIM"

Paris ve Almanya'daki süreçlerin kendisine çok şey kattığını belirten İpek Erdem, Avrupa'nın her ülkesinin farklı karakterlere sahip olduğunu ve mükemmel olmadığını anladığını söyledi. Sanatın farklı alanlarındaki güncel gelişmeleri takip ettiğini ve üretim süreçlerindeki farklılıkları deneyimlediğini belirtti. Kamera arkasında olmanın ve sanat yatırımlarını anlamanın kendisi için öğretici olduğunu ifade etti.

milliyet.jpg

Hayat Bilgisi’nin Barbie Gamze’sinden müjdeli haber! İpek Erdem ekranlara dönüyor

"ZAMANSIZ KIYAFETLER TERCİHİM"

Moda ile pek ilgilenmediğini belirten Erdem, zamansız kıyafetleri tercih ettiğini ve gardırobunun olmazsa olmaz renginin beyaz olduğunu ifade etti. Güzellik ve bakım rutinlerinden bahseden oyuncu, 15 yaşından beri düzenli olarak cilt bakımına önem verdiğini ve saçlarını doğal yağlarla koruduğunu belirtti.

milliyet.jpg

"ZEKİ OLMASI ÖNEMLİ"

İpek Erdem, ilişkilerde beraber gülmenin, konuşmanın ve iyi arkadaş olmanın olmazsa olmaz kriterler olduğunu söyledi. Sağlıklı, çalışkan, neşeli, akıllı ve zeki erkeklerden hoşlandığını belirten oyuncu, sağlığın birçok şeyi beraberinde getirdiğini ifade etti.

"UZUN ZAMAN KAÇTIM"

Ünlü olmayı başlarda sevmediğini ve çok içe dönük bir çocuk olduğunu belirten Erdem, tanımadığı insanların kendisini tanımasından ürktüğünü ve uzun süre kaçarak başa çıktığını söyledi. Şimdi ise bu durumu kabul ettiğini ve barıştığını belirtti.

Sadece Instagram kullandığını belirten İpek Erdem, sosyal medyanın kariyerine olan etkisini gözlemlediğini ve bu platform üzerinden dünya genelindeki sanatçılarla iletişim kurduğunu ifade etti. Kariyer hedeflerini belirlemek için bir uzmana danışmayı planladığını söyledi.

milliyet.jpg

YENİ PROJEYLE GELİYOR

Tiyatroda dünyaca bilinen bir kadın sanatçıyı canlandıracağını belirten Erdem, bir romantik komedi filminde ve 2025'te çekilecek bir dijital dizide yer alacağını açıkladı. Ayrıca bir caz festivali düzenleyeceğini ve bir belgesel dizi projesinin yapım sürecinde olduğunu belirtti. Hem oyunculuk hem de üretim süreçlerinde daha görünür olmayı hedeflediğini söyledi.

668bbc21c5232d302f46e6ed.jpg

İnanç Konukçu ve İpek Erdem Cihangir sokaklarında!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler