Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hayko Cepkin konser saatini milli maç için değiştirdi! '5000 bin kişi maçı seyrederiz'

hizmetli

Administrator
Yönetici
668635ce2f4d3542e3411228.jpg

Sosyal medyadan bir kullanıcının kendisini etiketlediği "İlk defa çeyrek final gördüm. Maç saatinde Hayko Cepkin konserindeyiz. Şansım bu kadar" paylaşımına ünlü isimden yanıt geldi.

Türk rock müziğinin yıldız isimlerinden Hayko Cepkin, sosyal medya hesabından cumartesi günü Ataköy Marina'da sahne alacağı konserinin başlangıç saatinin değiştirdiğini duyurdu.

milliyet.jpg

SAATİ DEĞİŞTİRDİ

Hayko Cepkin, normalde saat 22.00'de başlaması planlanan konserinin, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek finalinde Türkiye'nin Hollanda'yla karşılaşacağı maç ile çakışmaması adına saat 20.15'te başlayacağını duyurdu.

668634012f4d3542e3411220.jpg

Hayko Cepkin'den nostaljik tribün paylaşımı: Klasik şapkam ve delik deşik montum

"22.00'DA KONSER BİTER"

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

668634682f4d3542e3411222.jpg

ALKIŞ TOPLADI

Sosyal medya kullanıcılarından Cepkin'in bu davranışına yorum yağdı. Ünlü isme: 'Abi kral adamsın', 'Sahneye dev ekran kurdurur mu, bence kurdurur', 'Sen var ya adam gibi adamsın', 'Helal olsun kral' gibi yorumlar geldi.

668634f52f4d3542e3411225.jpg

Hayko Cepkin: Bir veliahtım olursa çocuk düşünürüm!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler