Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hazal Filiz Küçükköse: Doğum günlerim artık sömestr tatiline denk gelmiyor!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65bb91e21a3d381f9acb81e9.jpg

Şubat ayı denilince pek çok kişinin aklına Sevgililer Günü gelir. Hazal Filiz Küçükköse ise "Şubat ayı deyince benim aklıma önce sömestr tatili, sonra doğum günüm, sonra da Sevgililer Günü geliyor. Küçükken doğum günlerim hep sömestra denk gelirdi ve o yaşlar için gerçekten çok sinir bozucuydu. Tüm arkadaşlarım tatilde olurlardı. Yaş aldıkça, Sevgililer Günü’ne yakın oldu. Dönem dönem avantajı da oldu, dezavantajı da. Şimdilerde Sevgililer Günü çok anlam ifade etmese de doğum günlerim artık sömestr tatiline denk gelmiyor. Bu nedenle şanslıyım" dedi.

"ARADA DENGELER ŞAŞABİLİYOR"

MAG dergisine röportaj veren Küçükköse, aşk hakkında düşüncelerini de paylaştı. Ünlü isim, "Aşkın etkisi hayatımda büyük. Beni besleyen bir nokta ya da bazen sömüren diyebilirim. Arada dengeler şaşabiliyor" açıklamasında bulundu.
65bb91d91a3d381f9acb81e7.jpg

Hazal Filiz Küçükköse ikizini anlattı: Birbirimizin yerine geçerdik!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler