Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Helin Kandemir: Marka takıntım yok!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c09a86763f277308da33ce.jpg

'Bir Litre Gözyaşı', 'Doğduğun Ev Kaderindir' ve 'Bihter' gibi yapımlarda rol alan Helin Kandemir, geçtiğimiz ay Nişantaşı City's'de görüntülenmişti.

Tatil döneminde çalışan oyuncu, "Yazın çalışmayı daha çok seviyorum. Yeni filminin çekimleri 10 gün sonra bitiyor, bu işle beraber çok güzel dostluklar kazandık. Onur Seyit’i de tanıdığıma çok mutluyum, çok güzel bir arkadaşlığımız oldu" demişti.

66c098f1763f277308da33be.jpg

"HİÇ ÖYLE BİR KORKUM YOK"

"Tatil yaparken paparazzilere bikinili yakalanma korkusu yaşıyor musunuz?" sorusuna da yanıt veren ünlü isim, "Bodrum ve Çeşme çok kalabalık oluyor. Ben tatilde daha mahrem yerleri tercih ediyorum. Bedenlerimizle barışık olmak kıymetli. Hiç öyle bir korkum yok" şeklinde konuşmuştu.

66c09920763f277308da33c0.jpg

Helin Kandemir, son olarak geçtiğimiz gün bir davete katıldı. 20 yaşındaki güzel oyuncu, leopar desenli kıyafetiyle göz kamaştırdı.

66c09957763f277308da33c3.jpg

BRONZ TENİ DİKKAT ÇEKTİ

Bronz teniyle dikkatleri üzerine çeken Kandemir, "Bu yazı çalışarak geçirdim, ancak Bozcaada'ya kısa bir kaçamak yaptım, gerçekten çok iyi geldi" dedi.

66c09971763f277308da33c6.jpg

"SAYGI DUYARIM"

Moda konusunda kendine has bir tarzı olduğunu belirten ünlü isim, özgüvenini ortaya koyarak şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Helin Kandemir'in baba acısı! 'Ben senin gözlerinsiz edemem'
Oyuncu Helin Kandemir: Bu meslek formülsüz

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler