Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hem maçta hem de aşkta kaybetti! Eliyle yüzünü kapayıp ‘hayır’ dedi, 20 bin kişi ıslık yağmuruna tuttu

hizmetli

Administrator
Yönetici
6679301a5a126249b4093b5a.jpg

Son yıllarda git gide popülerleşen MMA yani karma dövüş sanatları kapsamında geçtiğimiz Pazar günü Çekya'da Clash of the Stars turnuvası düzenlendi. Çekya'nın ünlü dövüşçülerinden Lukas Bukovaz çıktığı dövüşü kaybetmesine rağmen ringlerde tarihe geçecek bir hamle yaptı. Kaybetmesinin anonsu yapıldıktan sonra diz çöken ve kız arkadaşına evlenme teklifi eden Bukovaz'ın görüntüleri sosyal medya ve dünya basınında ses getirdi.

66792fb95a126249b4093b53.jpg

Gelin erkek çıktı, damat yıkıldı! Düğün iptal, hastaneye koştular

'HAYIR' DEDİ

Kız arkadaşına hiçbir giriş cümlesi kurmadan 'Benimle evlenir misin' diyen Bukovaz alanda bulunan 20 bin kişi tarafından alkışa tutularak desteklendi. Bukovaz'ın sevgilisi ise eliyle yüzünü kapayarak hiçbir yanıt vermeden bekledi. Kötü haberin yaklaştığını fark eden taraftarlar ise kadına evet demesi için baskı kurdu. Mikrofunu eline alan kadın "Ben böyle düşünmüyorum, özür dilerim" dedi, taraftarlar ise genç kadını ıslıkladı. Sosyal medya hesabından saatler sonra açıklamalarda bulunan Bukovaz ise sevgilisinin evlenme teklifini reddetmesinin ilişkilerini etkilemeyeceğini ifade etti.

66792fe05a126249b4093b57.jpg

80 yaşındaki erkekle evlendi! ‘Zengin değil, sadece emekli maaşı var’

PEŞ PEŞE TAVSİYELER

Paylaşıma yorum yapan birçok kullanıcı ise Bukovaz'ın daha iyi bir zamanda ve baş başa evlenme teklifi etmesi gerektiğini öne sürerek genç adama tavsiyelerde bulundu.

'Sevgilim beni annemle aldattı' diye video çekti, sosyal medya yıkıldı
Liseden eski sevgilisiyle yakaladı! 7 yıllık evliliği bitiren fotoğraf

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler