Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Hilary Swank'ın ikiz bebek heyecanı: Hamileliğimi daha fazla gizleyemedim

hizmetli

Administrator
Yönetici
635a424a86b24559c472d5c2.jpg

milliyet.com.tr

'Milyonluk Bebek', 'Erkekler Ağlamaz' ve 'Özgürlük Yazarları' gibi yapımlarla tanınan oyuncu Hilary Swank'tan ekim ayının başında müjdeli haber geldi. Philip Schneider ile mutlu bir evlilik sürdüren Swank, katıldığı 'Good Morning America' adlı programda hamile olduğunu açıkladı.İkiz bebek beklediğini söyleyen 48 yaşındaki oyuncu, "Uzun zamandır istediğim bir şeydi. Şimdi anne olacağım. Hem de bir değil, iki çocuk annesi olacağım" dedi.

Program için çiçekli bir elbise giyen ünlü aktris, ayrıca yayından birkaç saat önce New York sokaklarında objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncunun belirginleşen karnı dikkat çekti.
635a459086b24559c472d5fe.jpg

"İKİSİ BİRDEN"

Hilary Swank, mutlu haberi sosyal medya hesabından da paylaştı. Belirginleşen karnı dikkatlerden kaçmayan 48 yaşındaki oyuncu, paylaşımına; "Yakında. İkisi birden" notunu düştü.
635a433a86b24559c472d5cd.jpg

KARİYERİNE ARA VERME NEDENİNİ AÇIKLADI

Oyuncu, geçtiğimiz yıl konuk olduğu 'The Late Show With Stephen Colbert' programında, kariyerine uzun bir ara verme nedenini anlatmıştı. Doktorların babasına "Eğer ameliyat olmayı kabul etmezsen yaşam süren kısalır" dediğini açıklayan Swank, "Belki birçok kişi bilmiyor ama babam bir akciğer nakli operasyonu geçirdi" açıklamasında bulunmuştu.
635a440b86b24559c472d5de.jpg

"SABAHLARI MİDE BULANTIM OLUYOR"

48 yaşındaki Amerikalı aktris, hamileliği hakkında açıklamalar yaptı. “Sabahları mide bulantım oluyor” diyen Swank, Extra TV’ye verdiği röportajda, “Arkadaşlarım hormonların sıkıntımı iki katına çıkardığını söylüyor” şeklinde konuştu.

"PANTOLONUMU ARKADAN KESİYORDUM"

Hamilelikte ilk üç aylık dönemi aştıktan sonra daha iyi hissettiğini söyleyen Swank, yeni dizisi Alaska Daily’i çekerken hamileliğini gizli tutmanın zor olduğunu itiraf etti. “Pantolonumu arkadan kesiyordum çünkü artık bana uymuyordu” diyen Swank, etrafındaki insanların da pantolonun üstüne nasıl uymadığına şaşırdığını anlattı.
635a45b186b24559c472d601.jpg

Çözüm olarak gömleği pantolonun üstüne çıkarmayı önerdiğini söyleyen ünlü oyuncu, kilo almaya başlamasının hamileliğini gizlemesini önlediğini söyledi.

Amerikalı aktris Hilary Swank bin pişman!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler