Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'How I Met Your Mother'ın Ted Mosby'si Josh Radnor evlendi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65ab5fb04d41ac7f2fd67afc.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
2005-2014 yılları arasında yayınlanan ve dünyanın dört bir yanında geniş bir hayran kitlesine sahip olan 'How I Met Your Mother' (Annenizle Nasıl Tanıştım?) dizisinde çocuklarına anneleriyle tanışma hikayesini anlatan Ted Mosby karakterine hayat veren Josh Radnor, evlendiğini açıkladı.

49 yaşındaki aktör, iki hafta önce eşi Jordana Jacobs ile Hudson Valley, New York'taki Cedar Lakes Malikanesi'nde nikah masasına oturduğunu paylaşarak nikah töreninden kareler yayınladı.

65ab5e9b4d41ac7f2fd67af1.jpg

"BİR KAR FIRTINASINDA, İKİ HAFTA ÖNCE EVLENDİM!"

Instagram hesabında 1 milyon takipçisi bulunan ünlü isim, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

65ab5ecd4d41ac7f2fd67af5.jpg

"ŞİMDİYE KADAR EVLENMEDİM ÇÜNKÜ SENİ BEKLİYORDUM"

Nikah töreni için kendi yeminlerini yazan çiftten Radnor, yemininde neden daha önce hiç evlenmediğini açıklayarak; "Yeşil gözlerinin sonsuzluğuna baktığımda, şimdiye kadar evlenmemiş olmamın içimdeki bir kırıklıktan kaynaklanmadığını biliyorum. Gerçek şu ki, şimdiye kadar evlenmedim çünkü seni bekliyordum" diye konuştu.

65ab5ef14d41ac7f2fd67af7.jpg

Geçtiğimiz sene Eylül ayında Jordana Jacobs'la Brooklyn'deki evinde beraber yaşamaya başladıklarını açıklayan Radnor, Kasım'da ise Jacobs ile nişanlandığını duyurmuştu.

'How I Met Your Mother' dizisinin oyuncularının şimdiki halleri nasıl?
How I Met Your Mother'ın Ted'i Josh Radnor'a çıplaklık cezası

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler