Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber İbrahim Büyükak: Hanımın ofise gidip yayılıyorum!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65be36b7530cb6da5d817bb9.jpg

İbrahim Büyükak, önceki gün 2018 yılında dünyaevine girdiği psikolog Nurdan Beşen ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Gazeteciler ile sohbet eden Büyükak, "Nurdan’ın ofisi burada onu ziyarete geldim, şimdi de yemek yemeğe gidiyoruz" açıklamasında bulundu.

Kendisinin yazıp yönetmenliğini üstlendiği, aynı zamanda başrollerini Yasemin Sakallıoğlu ile paylaştığı 'Mutluyuz' filmi ile ilgili konuşan oyuncu; "Çok güzel tepkiler aldı, filmin başarısı beni mutlu etti" dedi.

65be3529530cb6da5d817bae.jpg

"SAĞA SOLA SALÇA OLUYORUM"

Bir ay dinleneceğini söyleyen Büyükak, "Kafamı boşaltma modundayım, sağa sola salça oluyorum, hanımın ofisine gidip 'Bana kahve söyle' diyerek yayılıyorum" diyerek espri yaptı.

65be3578530cb6da5d817bb0.jpg

Son zamanlarda sinema filmlerinin artan gişe rakamları ile ilgili düşüncelerini de paylaşan ünlü isim, "Kaliteli ve iyi içerik geldikçe rağbet de artıyor. Ben daha iyi olacağını düşünüyorum, gözle görülür bir diriliş var sinema. Ülkece mizah anlayışımız çok yüksek, seyirciyi güldürebilmek kolay değil. Bu yüzden daha çok çalışıyoruz, genel anlamda hayatımız dramatik geçtiği için ülke olarak komediyi daha çok seviyoruz" şeklinde konuştu.

Özlem Savaş'tan İbrahim Büyükak'a eleştiri: Bu işe yıllarını verenlere ayıp olmuyor mu?

"AKADEMİ KURMAK İSTİYORUM"

Akademi kurmayı düşündüğünü söyleyen İbrahim Büyükak, "Böyle bir düşüncem var, maddi gelir beklemekten ziyade bu işe gönül verecek olanlara yardımcı olmak istiyorum. Parasını veren kayıt olsun durumunu benimsemiyorum, seçerek belirlemek istiyorum. Seçtiğim insanlarla da birlikte üretmek istiyorum, en geç iki yıl içinde böyle bir oluşumu tamamlamak istiyorum" dedi.

65be35ed530cb6da5d817bb2.jpg

Arkadaş ortamında çok sevildiğini dile getiren oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
İbrahim Büyükak oğlunun doğum gününü Bursa'da kutladı

"HARİKA BİR EVLİLİĞİM VAR"

Evliliğin güzel gittiğini söyleyen ünlü isim, "Harika bir evliliğim var, evli mutlu çocuklu modundayım" derken eşi Nurdan Beşen ise "Çok mutluyum ben de, İbrahim çok komik biri" diye konuştu.

65be3611530cb6da5d817bb4.jpg

Gazetecilerin, "İbrahim Bey evde yardımcı olur mu size? Yemek yapar mı?" sorusuna da yanıt veren Beşen, "Yemek yapmıyor maalesef" derken, Büyükak araya girerek; "Pandemide hepimiz gaza geldik, hepimiz bir ekmek yaptık ama devamı gelmiyor. Her seferinde 'Çok güzel bir fikrim var, müthiş bir tarif buldum, harika olacak' diyerek girişiyorum ama sonu hüsranla bitiyor genelde" açıklamasını yaptı.

65be3668530cb6da5d817bb6.jpg

"BABALIK DÜNYANIN EN GÜZEL HİSSİ"

2021 yılında çocukları Aslan Oktay'ı kucaklarına alan çiftten İbrahim Büyükak, "Babalık nasıl gidiyor?" sorusuna ise Büyükak "Harika gidiyor. Dünyanın en güzel hissi, evimizin neşesi" diye cevap verdi.

İbrahim Büyükak 700 bin TL'lik yeni motosikletiyle trafikte!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler