Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak gelen yoruma tepkisiz kalamadı! 'Rahat bırakın'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c43ad86244f026b9871758.jpg

İbrahim Tatlıses, Dilan Çıtak ile Levent Dörter'in düğününde nikâh şahitliğini yapmış, kızını kendi programı 'İbo Show'a çıkarmıştı. Sanatçı ile yıllar sonra kabul ettiği kızı arasındaki soğukluk 'tamamen bitti' diye düşünülürken, art arda gelen ve dozajı artan karşılıklı açıklamalarla kriz patlak verdi.

"BÜTÜN DÜNYA BİR ŞİDDET YANLISINI SEVMEYE DEVAM EDEBİLİR"

Baba-kız arasında ciddi sorunlar olduğu gerçeği ilk olarak geçtiğimiz ay Instagram'da gün yüzüne çıktı.

Alıntı Metni

milliyet.jpg

"DEKOLTE VERME ÇABASI"

Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken ünlü şarkıcı bu seferde sosyal medya pozuyla gündem oldu. Çıtak'ın dekolteli pozunu gören bir takipçisi, "Bir eleştirim neden sürekli olarak göğüs dekoltesi verme çabası gerek var mı bilemedim." dedi.

66c439dc6244f026b987174a.jpg

Dilan Çıtak'tan İbrahim Tatlıses'e gönderme! 'Aramam'

"SALIN GİTSİN"

Çıtak ise bu paylaşıma sessiz kalmayarak "Bu kadar açık aramayın ama ya salın gitsin rahat bırakın ruhunuzu ve insanlığı." yanıtını verdi.

66c43a046244f026b987174c.jpg

"DUVARLARDAN SIYRILDIM"

10 kilo vermesinin ardından tarzında değişiklik yapan ve daha iddialı seçimleri benimseyen Dilan Çıtak, 'Kendi küllerimden doğup duvarlardan sıyrıldım.' şeklinde konuşmuştu.

66c43a5c6244f026b9871755.jpg

İbrahim Tatlıses canlı yayında çılgına döndü! 'Beni bu kadınla muhatap etmeyin'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler