Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber İclal Aydın'dan kızı Zeynep Lal Başbuğ'a duygusal veda!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d98ef9fe33691c8fb77ef9.jpg

İclal Aydın, 2002 yılında yönetmen Kemal Başbuğ ile nikâh masasına oturmuştu. Çiftin 2005'te biten evliliğinden dünyaya gelen Zeynep Lal Başbuğ, 21 yaşında bir genç kız oldu.

Ünlü isim, gözlerden uzak büyüttüğü Zeynep Lal'ın fotoğraflarını zaman zaman sosyal medyada yayımlıyor. Eğitim hayatını yurt dışında sürdüren kızını Macaristan'a uğurlayan İclal Aydın, Instagram hesabından duygu yüklü bir paylaşıma imza attı.
66d98f0ffe33691c8fb77efe.jpg

'Anneler ve kızları... Her şey hızla anı oluyor'

BUDAPEŞTE'DEKİ OKULUNA GİTTİ

Alıntı Metni

66d98f4cfe33691c8fb77f06.jpg

"GÜLE GÜLE CANIM KIZIM"

Takipçilerini yıllar öncesine götüren 52 yaşındaki oyuncu, "Şu fotoğrafta bir yaşında bile değildi. Yedi sekiz aylık olsa gerek. Göğsümde uyuturdum. Bu gece de öyle uyuduk. Ergenliğe geçişiyle kesintiye uğrayan sokulmalar, sarılmalar gurbete gidişle geri döndü. Üstelik büyüdükçe daha sıkı sarılır oldu. Öğrettiğimiz endişelere kendi özel kaygıları da eklendi zira. Anlar, anılar daha da anlamlı geliyor şimdi ona da. Güle güle canım kızım. Harika bir yıl olsun" ifadelerini kullandı.
66d98f2efe33691c8fb77f00.jpg

"EN GÜZEL YAŞLARIN BAŞLAMIŞ OLSUN"

İclal Aydın, 17 Kasım 2023 tarihinde sosyal medyada kızının fotoğrafını paylaşmış, "İlk defa yazdım yazdım sildim. Hem de kaç kez bilsen. 21'inci yaşın kutlu olsun güzel kızım. Seninle gurur duyuyorum. En güzel yılların başlamış olsun. Ve seni çok seviyorum" notunu düşmüştü.
66d98f38fe33691c8fb77f02.jpg

"KÜÇÜK KUŞUM BU KEZ GERÇEKTEN YUVADAN UÇTU"

Zeynep Lal ile 30 Ocak 2023'te Budapeşte’ye uçan ünlü yazar, "Yine hiç uyumadan 24 saati devirdiğim günlerden birindeyim. Az sonra Budapeşte’ye uçuyoruz, Laliş’in yeni hayatına. Ve galiba küçük kuşum, peri kızım bu kez gerçekten yuvadan uçtu. Özlemek zaten hep en iyi işim benim" mesajıyla duygularını dile getirmişti.
66d98f42fe33691c8fb77f04.jpg

“İstanbul sürekli geleceğe borçlandırıyor insanı”

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler