Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber İdo Tatlıses önce nüfus cüzdanı çıkardı, sonra eşini gördü!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65ae6d108e3a7e39eb00e806.jpg

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ile 2021 yılında nikâh masasına oturan Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediğini duyurmuştu.

Şefkatli, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, "Doktorum, doğumun ocak ayında olacağını söyledi. Doğum Türkiye’de olacak. Hazırlıklarımız tam hazır değil ama eksikleri tamamlıyoruz" demişti.

65ae49398e3a7e39eb00e748.jpg

BABALARININ İSİMLERİNİ VERDİLER

Normal veya sezaryen doğuma doktorun karar vereceğini belirten 31 yaşındaki güzel, erkek ikizlerine kendi babalarının adını koyacaklarını açıklamış; ikizlerden biri İdo Tatlıses'in babası İbrahim Tatlıses'in, diğeri ise Yasemin Şefkatli'nin babası Sinan Şefkatli'nin adını taşıyacağını söylemişti.

65ae49468e3a7e39eb00e74a.jpg

İKİZLERİNE KAVUŞTULAR

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses çiftinin ikizleri sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı.

"DAHA EŞİMİ GÖRMEDİM"

Çocukları doğar doğmaz hemen kimlik çıkartan İdo hastane girişi gazetecilerin soruları cevapladı. İdo baba olmanın heyecanını “Acayip bir duygu Allah herkese nasip etsin. Daha eşimi görmedim" dile getirdi. İdo, çocuklarına babalarının isimlerini verdiklerini söyledi.
65ae6bd98e3a7e39eb00e803.jpg

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Avatar Atakan ve eşi Serap Korkmaz, Tatlıses çiftini doğumdan önce hastanede ziyaret ettiği anları paylaştı.
65ae49698e3a7e39eb00e74c.jpg

Yasemin Şefkatli, İdo Tatlıses'in ayaklarına masaj yaptı! 'Ben miyim hamile o mu?'
Yasemin Şefkatli: İkizlerin iki ismi olacak!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler