Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber İdo Tatlıses'in İbrahim Tatlıses ve 'Sen' anısı ! 'Ne bu şimdi?'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cecdc9eb782cdfa6b7f379.jpg

Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses, 2021 yılında Beşiktaş'ta bir otelde 550 kişinin davetli olduğu törenle hayatlarını birleştirdi. Çift, 22 Ocak'ta dünyaya gelen ikiz bebekleri ile anne ve baba olma mutluluğu yaşadı.

İkizlerden biri İdo'nun babası İbrahim Tatlıses'in, diğeri ise Şefkatli'nin babası Sinan Bey'in adını aldı. İbrahim Ayel ve Sinan Emir bebek, sosyal medyada paylaşılan fotoğrafları ile ilgi odağı oluyor.
66cece0beb782cdfa6b7f380.jpg

OYUNCULUK ANISI DİKKAT ÇEKTİ

İdo Tatlıses, eşi Yasemin Tatlıses ile birlikte Saba Tümer'in YouTube programına konuk oldu. Babasının izinden giderek şarkıcılığı tercih eden ünlü isim, "Oyunculuk düşünüyor musun?" sorusuna şaşırtan bir cevap verdi.
66cece3aeb782cdfa6b7f38a.jpg

Babasıyla tartışması gündem olmuştu! Dilan Çıtak 'Tatlıses' soyadını kaldırdı

"BÖLÜM BAŞI ANLAŞMIŞTIK"

32 yaşındaki şarkıcı, "Sadece babamın klibi ve kendi kliplerimde oynadım. Fırat ağabeyle (Parlak) altı yıl önce bir proje için imza attık. Bir dizi için anlaştım. Başrol oynayacağım. 'Ben seni kaçırmayayım da' dedi, detayları sonra konuşmak üzere imzaladık. O zaman da öyle bir paraya imza attım ki yapmak istiyorum. Sonrasında şarkıcılığa da devam ettim. Bizim 'Sen' şarkısı patladı. Dizi için bölüm başı anlaşmıştık, ayda dört bölüm. Fırat ağabeyden ayda alacağım paranın günde iki katını kazanmaya başladım" ifadelerini kullandı.
66cece20eb782cdfa6b7f384.jpg

"OYUNCULUK YAPMAMA RAMAK KALMIŞTI"

Alıntı Metni

66cece7ceb782cdfa6b7f38d.jpg

"BABAM 'NE BU ŞİMDİ?' DEDİ"

Babası İbrahim Tatlıses'in şarkısını dinlediğinde verdiği ilk tepkiyi paylaşan İdo, "Şarkıcılık keyif aldığım, babamdan öğrendiğim bir iş olduğu için daha çok mutlu oluyor. Babamla kıyaslanmamak için önce kendimi kanıtlamam gerekiyor diye düşündüm. Allah'a şükür de öyle oldu. Sen 250 milyona geldi, 'Bileklerime Kadar Acıyo' 200 milyona geldi. Her şey güzel gitti. Babam Sen şarkısını duyunca 'Ne bu şimdi?' dedi. Moralim bozuldu ama yine de şarkıyı çıkarmaya karar verdim. Şarkı çıktı, 250 milyon dinlendi. Artık özellikle babama dinletiyorum, 'Bu ne?' dediklerini çıkarıyorum. O da gülüyor. 'Bana dinlettiğin hali ile bu hali aynı değil' diyor" şeklinde konuştu.
66cece2beb782cdfa6b7f387.jpg

İbrahim Ayel uçtu! Sinan Emir gülücükler saçtı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler