Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber İlayda Alişan ile Oğulcan Engin'den 'evlilik' cevabı! 'Bizi utandırmayın'

hizmetli

Administrator
Yönetici
668fd5e18c1d7f4a1b08c05e.jpg

Geçtiğimiz yaz başından beri birlikte olan İlayda Alişan ile Oğulcan Engin, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda sahneye çıkacak olan Melike Şahin konserine el ele gelmişti.

Muhabirlerin “Oğulcan bey hayırlı uğurlu olsun birlikteliğiniz çok yazıldı, konuşuldu. Ne söylemek istersiniz?” sorusuna “Arkadaşlar konsere geç kaldık ama biz İlayda ile zaten arkadaştık ve arkadaşlığımız sevgiye dönüştü” demişti.

668fd4598c1d7f4a1b08c047.jpg

"BEN ÇOK KÜÇÜĞÜM"

Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Alişan, geçtiğimiz haftalarda Galataport'ta yapılan bir davete katılmıştı. 28 yaşındaki ünlü isim, evlilik planları ile ilgili soru üzerine ise şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

668fd4768c1d7f4a1b08c049.jpg

"DİNLENİYORUZ, GEZİYORUZ"

İlayda Alişan ve Oğulcan Engin, önceki akşam Kuruçeşme'deki bir etkinliğe katıldılar.

668fd4d98c1d7f4a1b08c04d.jpg

Gazeteciler ile kısaca sohbet eden çift, Alaçatı tatilinden, "Çok güzel ve keyifli geçiyor. Gidip geliyoruz, yeni sezon öncesinde dinleniyoruz, geziyoruz" diye bahsettiler.

668fd5628c1d7f4a1b08c057.jpg

'EVLİLİK' CEVABI!

Aşıklar, evlilik soruları karşısında ise şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni
Oğulcan Engin-İlayda Alişan aşkı tam gaz! Çeşme'de romantik anlar yaşadılar
Oğulcan Engin'den İlayda Alişan cevabı! 'Duygusal anlamda güzel bakıyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler