Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber İlayda Alişan imaj değiştirdi! 'Oğulcan da beğendi'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a245c2497917c4b0b25d2f.jpg

Ünlü bir markanın Karaköy'de düzenlenen lansmanına ünlüler akın etti. Davete katılan isimlerden biri de İlayda Alişan oldu.

Bir süredir Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşayan ünlü ismin yeni tarzı dikkat çekti.

milliyet.jpg

"BEN ÇOK KÜÇÜĞÜM"

Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Alişan, geçtiğimiz haftalarda Galataport'ta yapılan bir davete katılmıştı. 28 yaşındaki ünlü isim, evlilik planları ile ilgili soru üzerine ise şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

İlayda Alişan ile Oğulcan Engin'den 'evlilik' cevabı! 'Bizi utandırmayın'

DAVETTE DİKKAT ÇEKTİ

Oğulcan Engin ile Çeşme'de uzun süredir tatilde olan İlayda Alişan, "Tatilimiz güzel geçiyor. Ben işlerimden dolayı bazen gidip geliyorum. Biraz da acele hazırlandık son anda belli oldu geleceğim buraya. Umarım beğenmişsinizdir." dedi.

66a2458b497917c4b0b25d1e.jpg

"HOŞUNA GİTTİ"

Saçlarını kısaltan oyuncu, "Ben kendim istedim saçlarımı kısaltmayı. Uzun zamandır istiyordum ama fırsatım olmamıştı. Bir anda gaza gelip kestirdim. Oğulcan da beğendi. Hoşuna gitti." dedi. Sevgilisinin hakkında konuşurken genç oyuncu utandı.

66a245a4497917c4b0b25d22.jpg

İlayda Alişan ile Oğulcan Engin'den aşk dolu paylaşım!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler