Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'İlk günkü gibi heyecanlıyız'

hizmetli

Administrator
Yönetici
6345a1b386b245095c1c92e0.jpg

‘Arka Sokaklar’, 14 Ekim Cuma günü 17’nci sezonuyla seyircisine yeniden “Merhaba” diyecek. 633’üncü bölümüyle ekrana gelecek projeye dahil olan Ali Haydar Çataltepe (Alper) Oğuz Peçe (Komiser Yardımcısı Emre Gürbüz) ve Tunç Oğuz (Arda Atik) merak edilenleri anlattı.

Bu sene 17’nci sezona başladınız. Yeni sezon ile ilgili neler söylemek istersiniz?

Ali Haydar Çataltepe:
Dile kolay 17 sene! Düşünün ki bu proje başladığında ben 10 yaşındaydım, büyüdüm, oyuncu olmaya karar verdim, Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldum ve şu an heyecanla işin bir parçasıyım. İnanıyorum ki başarılı ve eğlenceli bir sezon daha bizi ve seyircilerimizi bekliyor.

Oğuz Peçe: İlk günkü gibi heyecanlıyız, o heyecanı seyircilerimize de aktaracağımız aksiyon dolu bir sezon hazırlıyoruz.

Tunç Oğuz: Yeni sezonun kazasız, belasız, sağlıkla ve bol reytingli geçmesi temennim. Heyecan içindeyiz.

Tunç Oğuz: Oyunculuk, meditasyon gibi...

Tüm Türkiye’nin sevdiği karakterlere her sezon yenilikler katarak hayat vermek nasıl bir duygu? Size neler hissettiriyor?

A.H.Ç.:
Türkiye’nin en uzun soluklu televizyon dizisinde olmak çok onur verici ve tüm ailelerin gerçekten severek izlediği karakterlere sahip bir proje. Umarım ilerleyen süreçte ben de en az onlar kadar sevilen ve fenomen olan bir karakter haline gelirim.

O.P: Emre karakteriyle her gün çok farklı şeyler öğreniyorum. Bizler ekip arkadaşlarını aile bilip, yeri geldiğinde canını teslim eden vatanın fedakâr evlatlarına hayat veriyoruz ve ailemize yeni karakterler eklenmesi edindiğimiz deneyimleri zenginleştiriyor.

T.O.: Kendimi unutup başka bir karaktere bürünmek zihnimi boşaltmama ve kendimden uzaklaşmama sebep oluyor çoğu zaman. Bir çeşit meditasyon gibi oyunculuk benim için.

6345a1ab86b245095c1c92de.jpg

Ali Haydar Çataltepe: Gündemi eve taşıyor

‘Arka Sokaklar’ her zaman günceli yakalayan ve toplumda karşılığı olan konulara yer veriyor. Bu konuyla ilgili düşünceleriniz nelerdir?

A.H.Ç.:
Kesinlikle. Uzun soluklu olmasının belki de en önemli kıstaslarından biri de bu. Gündemi hiç bırakmaması ve evlerimize taşıması.

O.P.: Bu konuda senaristlerimiz Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un emeği çok büyük, tarif edilemez bir mesai harcıyorlar. Güncel ve karşılığı olan konuları işlemelerini 17 yıldır seyirci ilgisini sürdürme konusunda güçlü ve özgün bir sebep olarak görüyorum.

T.O.: Bu dizinin bütün teması bu fikir üzerine kurulu. Günceli her zaman yakalamak. Tarafsız ve doğru bir şekilde aktarmak.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler