Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'İmparator' taburcu oldu! İbrahim Tatlıses ve Ahmet Tatlıses'ten açıklama

hizmetli

Administrator
Yönetici
66950c8405089e4aaa593a58.jpg

Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda geçtiğimiz hafta konser veren İbrahim Tatlıses, ciddi bir ameliyat geçireceğini açıklayarak, helallik istemişti: Kalp kapakçığım değişecek. Hakkınızı helal edin, dualarınızı eksik etmeyin.

"SÜPERİM"

'İmparator' lakaplı sanatçı, 12 Temmuz'da kalp kapakçığı ameliyatı geçirdiği Liv Hospital Vadistanbul'dan taburcu oldu. 72 yaşındaki sanatçı, "Önce Allah'a sonra hocama borçluyum. Süperim" dedi.
66950c9b05089e4aaa593a5d.jpg

Hastanede bir tek Dilan Çıtak yoktu! İbrahim Tatlıses ile kızı arasında 'kira' krizi

"İNSANLARIN DUASINA İHTİYACIM VAR"

Davalık olduğu oğlu Ahmet Tatlıses ve sanatçı dostlarının hastaneden ayrılmaması hakkında Tatlıses, "İnsanların duasına ihtiyacım var. Ben 'bitti' demeden 'bitti' demiyorum. Allah bitti demeden bitmez. Beş gün sonra Bodrum'da sahne alacağım. Herkes aradı" şeklinde konuştu.
66950cad05089e4aaa593a5f.jpg

"AİLECE YALNIZ BIRAKMADIK"

Babasının yanında yer alan Ahmet Tatlıses, "Allah'ım bizlere bağışladı. Babamız çok iyi. Doktorumuz ve hastane ekibi çok iyi ilgilendi. Ailece yalnız bırakmadık" açıklamasını yaptı.
66950cb805089e4aaa593a61.jpg

İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çifti Çeşme'de! İkiz bebeklerin İbrahim Tatlıses'e benzerliği dikkat çekti

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler