Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Instagram'a atacağım fotoğraflar birikti! dedi! Melisa Döngel: İkişer ikişer paylaşacağım

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b1f3dc6244f026b986dd9d.jpg

Melisa Döngel, geçtiğimiz gün AVM'de görüntülendi. Annesi ve kız kardeşi ile birlikte alışverişe gelen oyuncu, iş ve tatili bir arada yürüttüğünü söyledi.

Yoğun sezon sonrası bir iki günlük tatil kaçamaklarının kendisine iyi geldiğini belirten Döngel, son günlerin tartışma konusu olan Instagram’ın kapatılması hakkında konuştu.

milliyet.jpg

“INSTAGRAM’A ATACAĞIM FOTOĞRAFLARIM BİRİKTİ”

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Melisa Döngel: Bazı aşk haberleri rahatsız ediyor, hepimiz evleneceğiz bir gün!

"HAYATIMDA KİMSE YOK"

Muhabirlerin aşk hayatıyla ilgili sordukları soruları da yanıtlayan güzel oyuncu, “Hayatımda kimse yok. Doğru insanı bulduğumda yanımda görürsünüz” dedi.

66b1f3236244f026b986dd95.jpg

"BENİM İÇİN ZAMANI DEĞİL"

Çocukları çok sevdiğini fakat anne olma fikrine uzak olduğunu söyleyen Melisa Döngel, “Şu an evliliğin de anneliğin de benim için zamanı değil. Henüz 25 yaşındayım, biraz daha büyüyüp olgunlaşmam lazım” dedi.

milliyet.jpg

'Ben bildiğiniz gibi sap, kimsesiz!'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler