Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber İrem Derici'yi aldattığı iddia edilmişti! Cem Belevi'den Nergis Nesrullayeva açıklaması

hizmetli

Administrator
Yönetici
665ac5596f35eff3a4ec4870.jpg

Ünlü şarkıcı Cem Belevi, 2022'de meslektaşı İrem Derici ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Mutluluğu uzun sürmeyen ikili, birkaç ay sonra yollarını ayırarak birbirlerini sosyal medya hesaplarından silmişti.

Bu yaşananların ardından 'İbo Show Yılbaşı Özel'e konuk olan İrem Derici, programdaki itirafıyla gündem olmuştu. Şarkıcı, "3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar" ifadelerini kullanmıştı.

665ac3026f35eff3a4ec4855.jpg

"BÖYLE BİR OLAYI YALANLAMIYORUM"

Ardından Belevi, ayrılıklarının 96'ncı gününde Derici'ye, 96 gül göndermişti. Yakışıklı şarkıcı, konuyla ilgili; "Böyle bir olayı yalanlamıyorum, barışmış olabiliriz. İrem dünya tatlısı birisi. En güzel gülleri hak ediyor bu işler kısmet barışmış olabiliriz" demişti. Belevi'nin bu hamlesinin ardından ikili, ilişkilerine ikinci bir şans vermişti.

665ac3366f35eff3a4ec4859.jpg

Ancak aralarını düzelten Derici ile Belevi'den ikinci kez kötü haber gelmişti. İlişkileri bir dargın bir barışık giden çift yine ihanet iddiası nedeniyle ayrılmıştı. Belevi'nin, Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile aldattığı öne sürülmüştü.

665ac38f6f35eff3a4ec4861.jpg

"GÜZEL GİDEN BİR ÖZEL HAYATIM VAR"

Cem Belevi, son olarak bir etkinlikte boy gösterdi. İki yıl önce İrem Derici’yi aldattığı iddia edilen Nergis Nesrullayeva ile yeni bir aşka yelken açan ünlü isim, kısaca gazetecilerle konuştu.

665ac4576f35eff3a4ec4867.jpg

Şarkıcı, ilişkisi hakkında; “Güzel giden bir özel hayatım var. Bizim piyasa beni biraz yorduğu için özel hayatımı artık kendime has tutuyorum. Mutlu bir beraberliğimiz var” demekle yetindi.

Cem Belevi: İrem Derici çok güzel bir şey söyledi!
Cem Belevi sahnedeki hünerlerini denizde de sergiledi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler