Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber İvana Sert-Sezer Dermenci çiftinin tatil keyfi! Sri Lanka'da fil yıkama serüveni

hizmetli

Administrator
Yönetici
65bb9c411a3d381f9acb8214.jpg

Sri Lanka Büyükelçisinin özel davetlisi olan İvana Sert-Sezer Dermenci çiftinin tatiline, 44 yaşındaki modacının ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kayon Ateş de eşlik etti.

Eşi ve oğluyla birlikte ülkennin doğal zenginliklerinden olan fillerle unutulmaz anlar yaşayan İvana Sert, devasa filleri yıkadı.
65bb9ca91a3d381f9acb821a.jpg

İvana Sert: Sezer’e 10 tane çocuk veririm!

Yerel halkla iç içe geçen macera dolu tatilde fil safarisi yapan aile, otantik semt pazarlarını da keşfetti. Ünlü çift, tatilin keyfini doyasıya çıkardı.
65bb9cb41a3d381f9acb821c.jpg

Ivana Sert, eşi ve 17 yaşındaki çocuğuyla çıktığı tatil hakkında, "Sri Lanka'da beni etkileyen ilk şey, insanların ne kadar mutlu olduğu" açıklamasını yaptı.
65bb9cbe1a3d381f9acb821e.jpg

İvana Sert: Dört gelinlik giyecektim, çok ağır diye götüremedim

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler