Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Jaguar' bir partiden kaçırdı, telefonda yalvardı: Her şey için beni affet!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65a51b6168728a72981ecabb.jpg

Meksikalı bir uyuşturucu karteli dokuz Kolombiyalı hayat kadınını kaçırdı.Kadınlar 5 Ocak'ta Meksika'nın Tabasco eyaletinde kayboldu.

LAKABI 'EL JAGUAR'

65a51c734d41ac7f2fd66807.jpg

Yerel medyaya göre, Jalisco Yeni Nesil Karteli (CJNG) için bir insan kaçakçılığı ağının başında olduğuna inanılan 'El Jaguar' lakaplı, Saulo David Sanchez Zetina adındaki adam tarafından bir partiden kaçırılarak alıkonuldular.

Kadınlar, Kolombiya'dan Meksika'ya getirilen daha büyük bir ağın parçasıydı. Her birinin CJNG'ye olan borçları karşılığı 120 bin Peso karşılığında istismar edilecekleri gelen bilgiler arasında.

'BENİ HER ŞEY İÇİN AFFET'

Rehinelerden biri ailesine sesli mesaj göndermeyi başardı. Genç kadın mesajda şöyle diyordu:

Alıntı Metni

SAĞLIK DURUMLARI İYİ

65a51dbb4d41ac7f2fd66810.jpg

İngiliz medyasına göre, uyuşturucu karteli patronları arasındaki anlaşmazlığın ardından kadınların esir alındığına inanılıyor.

Meksikalı yetkililer kaçırılan dokuz Kolombiyalı hayat kadınının yerini tespit etmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde ise, kurtarılan kadınların sağlık durumlarının iyi olduğu açıklandı.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler