Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Jennifer Aniston'ın baba acısı: Her zaman mükemmel zamanlaman vardı

hizmetli

Administrator
Yönetici
6373327586b24a1e1c0a186a.jpg

milliyet.com.tr

Daha önce Brad Pitt ve Justin Theroux gibi iki Hollywood yıldızıyla evlenen oyuncu Jennifer Aniston, sık sık insomnia (uykusuzluk) nöbetlerine girdiğini ve bu rahatsızlığıyla 20 seneden fazladır mücadele ettiğini açıklamıştı. 53 yaşındaki oyuncu, 30'lu yaşlarının başındayken uykusuzluk çektiğini ve o dönem bunun çok ciddi bir durum olmadığını belirtmişti.

“Uyku yoksunluğunun etkilerini daha gençken pek fark etmiyorsunuz çünkü yenilmez olduğunuzu düşünüyorsunuz” diyen oyuncu, bu konu hakkında endişelendikçe daha da uyuyamadığını fark ettiğini açıkladı.

"UYURGEZERDİM"

Geçmişte uyurgezer olduğunu belirten Aniston, uykusuzluğun giderek beyin fonksiyonlarını ve vücudunu etkilediğini belirtmişti. Oyuncu, “Geçmişte uyurgezerlik yapardım, ev alarmı beni uyandırırdı” demişti

Beslenme, egzersiz ve uykunun sağlığın en önemli üç faktörü olduğunu belirten oyuncu, vücut saatine uyum sağlamanın önemine vurgu yapmıştı.
6373348586b24a1e1c0a187f.jpg

Jennifer Aniston çocuk sahibi olmaya çalıştığı dönemi anlattı

1970'li ve 80'li yıllarda kamera karşısına geçtiği Days of Our Lives adlı yapımla tanınan ünlü oyuncu John Aniston yaşamını yitirdi. Jennifer Aniston, babasının ölüm haberini sosyal medya hesabından duyurdu.

11 KASIM'DA ÖLDÜ

Babasıyla çekilen bir dizi fotoğrafını paylaşan Aniston, John Aniston'ın 11 Kasım'da hayata veda ettiğini belirtti.

"TANIDIĞIM EN İYİ İNSANLARDAN BİRİYDİN"

Oyuncu "Tatlı babam... Johny Anthony Aniston. Sen tanıdığım en güzel insanlardan biriydin. Huzur içinde ve acı çekmeden cennete uçtuğun için minnettarım" diye yazdı.
637335a986b24a1e1c0a1887.jpg

TAZİYE YORUMLARI GELDİ

Babasının öldüğü 11- 11 tarihinin kendisi için her zamankinden çok daha büyük bir anlam taşıyacağını ekleyen Aniston paylaşımını, "Seni zamanın sonuna kadar seveceğim" notuyla bitirdi. Jennifer Aniston'ın bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda taziye yorumu geldi.
637335df86b24a1e1c0a1889.jpg

John Aniston, ilk evliliğini 1965 yılında Nancy Dow ile yaptı. Bu evlilik 1980'de sona erdi. Dört yıl sonra Sherry Rooney ile evlendi. John Aniston'ın Jennifer dışında Alex adında bir oğlu da bulunuyor.

Jennifer Aniston'dan Brad Pitt için çok konuşulacak sözler!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler