Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Joker'i canlandıran Joaquin Phoenix, bir daha kendini bu kadar zorlamayacağını ima etti...

hizmetli

Administrator
Yönetici
66dac425b8459937e3f02345.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Joaquin Phoenix'in Arthur Fleck karakterine hayat verdiği ve En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar ödülü kazandığı 'Joker' filmi, 2019'da vizyona girmişti.

Phoenix, 'Joker' için büyük bir fiziksel değişim geçirmiş ve özel diyetler uygulayarak neredeyse 24 kilo vermişti.

66dac22bb8459937e3f02330.jpg

MARUL, KUŞKONMAZ VE ELMAYLA BESLENDİ

4 Ekim'de vizyona girecek olan 'Joker'ın devam filmi 'Joker: Folie a Deux', geçtiğimiz gün Venedik Film Festivali'nde görücüye çıktı. 11 dakika ayakta alkışlanan filmin başrol oyuncuları Joaquin Phoenix ile Lady Gaga, festivalde düzenlenen basın toplantısına katıldı.

66dac277b8459937e3f02334.jpg

İlk filmde olduğu gibi ikinci film içinde görüntüsünü baştan aşağı değiştiren Phoenix, kilo verebilmek için çoğunlukla marul, kuşkonmaz ve elmadan oluşan bir diyet uyguladığını açıkladı.

66dac373b8459937e3f0233a.jpg

"HER ŞEY DAHA ZORDU"

'Neredeyse aklını kaybedeceğini' söyleyen Hollywood yıldızı, “Diyetin ayrıntılarından bahsetmeyeceğim, çünkü kimsenin bunu duymak istemediğini düşünüyorum. Ama bu sefer her şey biraz daha zordu çünkü geçen sefer yapmadığım kadar çok dans provası yapıyorduk” dedi.

66dac390b8459937e3f0233c.jpg

Artık 49 yaşına geldiğinin altını çizen ve bir daha kendini bir rol için fiziksel olarak bu kadar zorlamayacağını ima eden Joaquin; şöyle konuştu:

Alıntı Metni

66dac3c2b8459937e3f0233e.jpg

"KENDİMDEN ÇOK BIKMIŞTIM"

İkinci film için kaç kilo verdiği sorulan ünlü isim, "Tam olarak hatırlamıyorum. Geçen sefer sürekli bu konu hakkında konuşmam benim hatamdı. Sürekli bu konuda konuştuğum için kendimden çok bıkmıştım ve işin kilo verme kısmını bu kadar büyüttüğüm için kendime kızıyordum. Çünkü bu bir rol ve ne yapman gerekiyorsa onu yapıyorsun. O yüzden 'bu sefer bunu yapmayacağım' dedim" açıklamasında bulundu.

Lady Gaga, Venedik Film Festivali'nde! İlginç tarızyla göz kamaştırdı
Joaquin Phoenix'e rekor 'Joker' teklifi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler