Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Justin Timberlake tutuklanmasının ardından sessizliğini bozdu!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6677ca42ac47e4fb83089f51.jpg

Justin Timberlake'in geçtiğimiz günlerde sarhoşken araba kullandığı için tutuklandığı bildirilmişti.

Birçok basın kuruluşuna göre, 43 yaşındaki pop yıldızı New York Sag Harbor'da tutuklandı ve 17 Haziran Pazartesi günü polis tarafından gözaltına alındı.

milliyet.jpg

SERBEST KALDI

Sag Harbor polisi, Timberlake'nin, halen gözaltında olduğunu kaydetmişti. 'Mirror', 'Cry Me a River', 'Selfish', 'Cant Stop the Feelin' şarkılarıyla tanınan ünlü ismin, gerçekleştirilen mahkeme sonrası serbest bırakıldığı öğrenilmişti.

milliyet.jpg

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Timberlake tutuklandı!

TUTUKLULUK FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Tutuklanmadan önce çekilen fotoğrafı da ortaya çıkan Timberlake'in tutuklama raporunda; polislerin yıldızın gri aracını durdurmaya çalıştığı, ancak Timberlake'in yolun sağ tarafında durmadığı için kenara çekilmesinin ardından tutuklandığı bilgisi yer aldı. Belgede, memurlar yıldızı durdurduğunda Timberlake'in gözlerinin kan çanağı olduğu ve nefesinden güçlü bir alkollü içecek kokusu yayıldığı belirtildi.

milliyet.jpg

BİR MAHKEMEYE DAHA ÇIKACAK

Suffolk İlçesi Bölge Savcılığı, yıldızın resmi olarak suçlandıktan sonra kefaletsiz serbest bırakıldığını açıkladı. Timberlake'in 26 Temmuz'da sanal olarak Sag Harbor mahkemesine çıkması planlanıyor.

milliyet.jpg

"ZOR BİR HAFTA OLDU"

Chicago'da turnesine devam eden şarkıcı, konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Page Six'in haberine göre, şarkıcı "Zor bir hafta oldu. Bazen sevilmesi çok zor biri olduğumu biliyorum ama beni yine de seviyorsunuz" dedi.

Hayranlarına "İniş çıkışlarımız oldu" diyen Timberlake, sevenlerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

milliyet.jpg

Britney Spears yıllar sonra ihaneti itiraf etti! 'Onunla öpüştüm'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler