Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kaan Urgancıoğlu'ndan 'öpüşme tekniği' yorumu: Hiç kolay ya da keyifli bir mevzu değil!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65bb6c29530cb6da5d81688c.jpg

Kanal D'nin üç sezondur ilgiyle izlenen dizisi 'Yargı'nın Savcı Ilgaz’ı Kaan Urgancıoğlu, geçtiğimiz gün Bebek’te objektiflere takıldı. Eşi Burcu Denizer ve oğlu Ardıç ile bir mekâna giren Kaan Urgancıoğlu, ayaküstü gazetecilerin soruları yanıtlamayı da ihmal etmedi.

Kısa bir süre önce kucağına aldığı oğlunu pusetinde taşıyan Urgancıoğlu, babalık hakkında konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65bb69a7530cb6da5d81686c.jpg

"BURCU ÖĞRENDİKLERİNİ ANLATIYOR"

Oğlu doğmadan önce herhangi bir babalık eğitimi almadığını söyleyen oyuncu, "Burcu öğrendiklerini bana anlatıyor. Kuzenim, kardeşim geniş aile olduğumuz için zor olmuyor" diye konuştu.

65bb6a3c530cb6da5d816870.jpg

Ekranların büyük beğeni toplayan, reyting rekortmeni dizisi 'Yargı'nın 3. sezonunu geride bırakmaya hazırlandıklarını belirten ünlü isim, ekibe yeni katılan oyuncularla birlikte daha da güçlendiklerini söyleyerek; "Dizi iyi gidiyor. Herhalde sezon sonuna kadar devam edeceğiz. Kadromuz da güçleniyor. Bu haftadan itibaren çok iyi oyuncular ekibe dahil oluyor. İyi oyuncuların girmesi bizi çok motive ediyor. Sermet Yeşil, Alican Yücesoy ile bayağı güçlendi kadromuz. Dizi bu sezon biter diye tahmin ediyorum. Bitmezse benim en uzun soluklu işim olacak" dedi.

65bb6aac530cb6da5d816875.jpg

"PINAR İLE ARAMIZDA DOĞRU BİR ELEKTRİK VAR"

Urgancıoğlu, “Uzun soluklu bir iş olması sizi yordu mu?” sorusu karşısında ise “Alıştık artık bu rutine. Yormuyor desek yalan olur. Bu kadar uzun bir koşu yaptığımız için mutluyuz” yanıtını verdi.

65bb6ab7530cb6da5d816879.jpg

Dizideki partneri Pınar Deniz ile iyi bir ikili olan Kaan Urgancıoğlu, “Bu sinerjiyi nasıl sağlıyorsunuz?” şeklindeki soruya da "Aramızda doğru bir elektrik var. Çok saygılıyız birbirimize karşı. Bütün ekip öyleyiz. Kendimizi şanslı hissediyoruz. Sete keyifli gidiyor olmaktan dolayı mutluyuz" cevabını verdi.

65bb6b3a530cb6da5d81687c.jpg

"HER SAHNEDE BAŞKA BİR GERİLİM VAR"

Selin Şekerci’nin öpüşme sahneleri için “Güzel kardeşim deyip, kamyoncu gibi giriyorum partnerime” sözleri hatırlatılan oyuncu, konuyla ilgili şu yorumu yaptı:

Alıntı Metni

65bb6b46530cb6da5d81687e.jpg

'İNCİ TANELERİ'NE ÖVGÜ

Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de oynadığı ‘İnci Taneleri’ni beğendiğini söyleyen ve dizinin ilk bölümünü başarılı bulduğunu belirten ünlü isim, “İlk bölümünü biraz izledim. Çok güzel olmuş. Yılmaz Erdoğan’ı televizyonda görmek çok güzel bir şey. Yolları açık olsun” dedi. Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Dilber’in pavyon sahnesi hakkındaki düşüncesi de sorulan Urgancıoğlu, “Benim haddime değil bu konuda yorum yapmak” yanıtını verdi.

65bb6b6a530cb6da5d816880.jpg

Kaan Urgancıoğlu, evini kiralama yoluyla kazanç elde ettiği için mahkemelik olmuştu. Bu konunun tatlıya bağlandığını söyleyen Urgancıoğlu, “Hiçbir zaman Airbnb yapmadım (Evi kiralamadım). Bir kazanç da elde etmedim. Çok yakınım biri evde kalıyordu. Kardeşim Can’ın kaldığı ev orası. Sözleşmesi benim üzerimeydi. İzmir’de olduğu için bir arkadaşım kalıyordu. Avukatın yaptığı bir işgüzarlıktı. Konu tatlıya bağlandı” dedi.

Selin Şekerci'den öpüşmede 'kamyoncu' tekniği!
Kaan Urgancıoğlu: Çocuğumun altını değiştiririm

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler