Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kadir Ezildi'den yıllar sonra ortaya çıkan babasına: Adımı anmasın, benim için ölmüştür!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c58a786244f026b9871f9a.jpg

Temizlik Avcıları ve En Hamarat Benim programlarının sunucusu Kadir Ezildi, sevgilisi Gamze Türkmen ile nişanlanmıştı. Ünlü ismin nişan hazırlıkları döneminde ise yıllardır görüşmediği babası Mehmet Ezildi ortaya çıkmıştı.

"ONU AFFETMİYORUM"

Daha önce katıldığı bir programda yıllardır babası ile görüşmediğini belirten fenomen, 'Onu affetmiyorum' demişti. Kendisine yöneltilen 'Babanla ilgili bugünkü duygun nedir?' sorusuna ise Ezildi şu yanıtları vermişti:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

KİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Geçtiğimiz günlerde Kadir Ezildi'nin yıllar önce kendilerini terk eden babasının plastik cerrahı Mehmet Ezildi olduğu ortaya çıkmıştı. Ailesini yıllar önce terk ettiği için eleştirilerin hedefi olan Mehmet Ezildi, sosyal medya hesabından isyan etmişti.

"YASAL İŞLEMLER BAŞLATILMIŞTIR"

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Kadir Ezildi'nin 'Unuttum' dediği babası ilk kez ortaya çıktı! Eleştirilere isyan etti

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Babasının açıklamalarının ardından Kadir Ezildi, ilk kez konuştu. Ünlü sunucu, programın fragmanında kendisine yöneltilen: 'Kadir senin baban çıktı bir ara ortaya, o ne alaka?' sorusu sonrası açtı ağzını yumdu gözünü.

Ezildi "Benim de hoşuma gitmedi gereksizdi. Adını da hiçbir yerde anmıyorum telaffuz etmiyorum. O da benim adımı anmasın benim için ölmüştür" şeklinde bir yanıt verdi.

66c589816244f026b9871f8a.jpg

"BEN HASTA ALTI TEMİZLEDİM, KOLİ TAŞIDIM"

Dış sesin 'Bu adam sizi terk etmedi mi?' sorusu üzerine ise Ezildi, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66c589f96244f026b9871f8f.jpg

Kadir Ezildi evlilik yolunda ilk adımı attı! Sözden kareler gündem oldu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler