Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kanalda şok fotoğraf! Polisi kendisi aradı, 'şaka' yaptığını söyledi

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b0a83c37446c24153ffc6b.jpg

Robert Colin, ABD'nin Florida eyaletine bağlı Orlando'da bir timsahı kementle yakalayıp, çitlere bağladıktan sonra 911'i (acil yardım hattı) arayarak ihbarda bulununca tutuklandı.

PLANI ÇOKTAN HAZIRDI

Tutuklama beyanına göre 71 yaşındaki Colin polise, gördüğü bir timsahı yakalama planlarıyla yerel bir kanala geldiğini itiraf etti. Polis, Colin'in timsahı 'kementle yakalamak' için beyaz bir naylon ip kullandığını kaydetti.

Timsahı çenesinden yakalamayı ve ipi çitlerden birine bağlamayı başardı. Colin daha sonra polisi aradı ve timsahı bağlanmış halde bulduğunu öne sürdü. Daha sonra olay yerinden ayrıldı ve kısa süre içinde yakınlardaki evinde tutuklandı.

Başlarına bela oldu pişirip yediler! 'Epey büyük bir ziyafet çekildi'
'Anne evde bir adam var!' Gece yarısı 03.00'te telefonu çaldı, arayan kızıydı

'YARDIM EDEBİLECEĞİMİ DÜŞÜNDÜM'

66b0ab7b37446c24153ffc7c.jpg

Polis kısa süre içinde yaşlı adamın timsahı kementle bağladığını gösteren görüntüleri bulmayı başardı. Colin bir timsahı yaralamakla suçlanıyor ve 2.500 dolarlık kefalet ödedikten sonra Brevard İlçe Hapishanesi'nden serbest bırakıldı.

Yerel basına verdiği demeçte, yasayı ihlal ettiğini düşünmediğini ve niyetinin diğer yerel hayvanları timsahtan korumak olduğunu söyledi. Yanı sıra polise timsahı 'bağlı halde bulduğunu' söylerken şaka yaptığını ileri sürdü.

Alıntı Metni
Delici dişleriyle yüzünü parçaladı! Kurbanın nihai intikamı acı oldu: Kebap yapıp yediler

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler