Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kanserle mücadele eden Prenses'ten haber var! Aylar sonra ilk kez halkın karşısına çıkacak

hizmetli

Administrator
Yönetici
666d2354941a6cbb9f487ac3.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Ocak'ta geçirdiği karın ameliyatı sonrası görüntü vermeyen ve yokluğuna dair birçok spekülasyon çıkan Galler Prensesi William'ın (41) eşi Galler Prensesi Kate Middleton (42), mart ayında ortaya çıkmıştı. Video yayınlayarak açıklama yapan Kate, kansere yakalandığını duyurmuştu:

Alıntı Metni

666d2233941a6cbb9f487ab9.jpg

TROOPING THE COLOUR ETKİNLİĞİNE KATILACAK!

Aylardır hiçbir etkinliğe katılmayan ve görüntü vermeyen Prenses'ten beklenen haber geldi. Middleton'ın, bugün gerçekleşecek olan Trooping The Colour etkinliğine katılacağını açıklandı.

666d226f941a6cbb9f487abb.jpg

Resmi Instagram sayfasından yeşillikler içinde çekilen bir pozuna yer veren Kate, sevenleri için şu mesajı yayınladı:

Alıntı Metni

666d2284941a6cbb9f487abd.jpg

"TEDAVİM BİRKAÇ AY DAHA DEVAM EDECEK"

"Tedavim birkaç ay daha devam edecek. Kendimi yeterince iyi hissettiğim günlerde çocuklarımın okuluyla ilgilenmek, bana enerji ve pozitiflik veren şeylere kişisel zaman ayırmak ve evden küçük işler yapmaya başlamak büyük bir keyif. Bu hafta sonu ailemle birlikte Kralın Doğum Günü Geçit Töreni'ne katılmayı dört gözle bekliyorum ve yaz boyunca birkaç halka açık etkinliğe katılmayı umuyorum, ancak tüm zorlukları henüz tamamen atlatmadığımın farkındayım."

666d2297941a6cbb9f487abf.jpg

Alıntı Metni
Ailesi borçlarını ödeyemiyor! 'Annesi, Prenses'in bu konudan uzak durmasını sağlamaya çalışıyor'
Prenses'in kanser açıklamasının perde arkası! 'Kensington Sarayı tarafından aceleye getirildi'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler