Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kanserle savaşını kaybetmişti! Ünlü oyuncunun son isteği kabul edildi: Resmi olarak bekar bir kadın

hizmetli

Administrator
Yönetici
669a26b305089e4aaa594edf.jpg

Gençlik yıllarında rol aldığı 'Beverly Hills, 90210' (Evimiz Hollywood'da) ve 'Charmed' dizileriyle tanınan Shannen Doherty, uzun yıllardır kanserle mücadele ediyordu.

Geçtiğimiz sene 'Let's Be Clear' adlı podcast programına katılan oyuncu, 2011'de dünyaevine girdiği ve 2023'ün nisan ayında boşanma davası açtığı eşi Kurt Iswarienko'nun kendisini aldattığını beyin ameliyatına girmeden önce öğrendiğini açıklamıştı.

669a260705089e4aaa594ed3.jpg

"İNANILMAZ DERECEDE SEVİLMEDİĞİMİ HİSSETTİM"

Alıntı Metni

669a261305089e4aaa594ed5.jpg

53 yaşındaki Shannen Doherty, 13 Temmuz'da Kurt Iswarienko'dan resmi olarak boşanamadan hayatını kaybetti.

669a262305089e4aaa594ed7.jpg

SON İSTEĞİ KABUL EDİLDİ

Ancak Kaliforniya eyaletindeki bir aile hukuku yargıcı, yaşama veda eden oyuncunun evli bir kadın olarak ölmek yerine boşanmış bir kadın olarak ölmek yönündeki son isteğini, vefatından iki gün sonra kabul etti.

669a264505089e4aaa594ed9.jpg

Yargıç, Doherty ile ayrı olduğu eşi Iswarienko arasındaki boşanma davasını resmi olarak sonlandırdı. Böylece Shannen, yasalara göre tekrar bekar bir kadın haline geldi.

669a266a05089e4aaa594edb.jpg

"HARARETLE ÇALIŞTI"

TMZ; ünlü ismin avukatı Laura Wasser'in 'hayatının son haftasında boşanma şartlarını belirlemek için hararetle çalıştığını' da bildirdi.

669a267505089e4aaa594edd.jpg

Öte yandan Shannen Doherty, ölümünden kısa bir süre önce eşinin kendisine nafaka ödemediğini söylemiş ve "Kurt, boşanma davası sürecinde öleceğimi umduğu için anlaşmaya varmayı geciktiriyor" demişti.

Kanserle savaşını kaybeden ünlü oyuncunun annesi konuştu: O benim kalbim!
Yıllardır kanserle mücadele ediyor! 'Ameliyata girmeden önce kocamın beni aldattığını öğrendim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler