Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kanye West: Hiç kitap okumadım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
63270bf486b24a36403f504b.jpg

Geçtiğimiz aylarda adını mahkeme kararıyla resmen 'Ye' olarak değiştiren ve son dönemde davranışlarıyla gündemden düşmeyen Kanye West, Kim Kardashian ile Pete Davidson aşk yaşarken; ailesini geri istediğini söylemiş ve Kardashian ile tekrar bir araya gelmek için uğraşmıştı. Kanye West'in, bu hamlelerinden kısa bir süre sonra Davidson'la yazışmaları ortaya çıkmıştı. Ünlü komedyenin, eski eşe verdiği yanıt ise olay olmuştu.

"KARINLA YATAKTAYIM"

Davidson, söz konusu mesajlarından birinde; "Kim kelimenin tam anlamıyla tanıdığım en iyi anne. Onun çocuklar için yaptığı şeyler harika. Çocuklarının böyle bir annesi olduğu için şanlısın, ama artık bize bu şekilde davranmana izin vermemeye karar verdim ve sessizliğimi bitirdim" deyince Kanye West kızmıştı.
63270a6c86b24a36403f5043.jpg

West, Davidson'a "Şu an neredesin?" diye sorunca Pete Davidson, yatakta çektiği bir pozunu paylaşıp, "Karınla yataktayım" demişti. Bir süre karşılıklı yazışmaya devam eden ikilinin özel mesajları sosyal medyada; "Kim ikisinden de kurtulmalı" yorumlarına sebep olmuştu.

West, bu yılın başlarında ise 'Eazy' adlı şarkısı için, ünlü komedyenin çizgi film versiyonunu kaçırıp gömdüğü bir video yayınlamış ve "Pete Davidson'ı dövmek" hakkında rap yapmıştı.

Kanye West, Kim Kardashian ve ailesini hedef aldı

"BRÜKSEL LAHANASI YEMEK GİBİ BİR ŞEY”

Davranışları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyenKanye West, Alo Mind Full podcast'ine katıldı. Ünlü isim, şaşırtıcı bir itirafta bulundu. Tüm zamanların en iyi rapçileri arasında gösterilen ve çarpıcı söylemleriyle sık sık gündeme gelen rapçi, yayın sırasında "Hiç kitap okumadım” dedi.
63270b1e86b24a36403f5045.jpg

Podcast sunucusu Danny Harris'in kendisine bir kitap önermesiyle bu açıklamayı yapan West, “Bu kitabı okumadığımı söyledin ama ben zaten hiç kitap okumadım ki. Kitap okumak benim için Brüksel lahanası yemek gibi bir şey” ifadelerini kullandı.

West, konuşmasına; "Konuşmak ise Giorgio Baldi'de ravioli yemek gibi" sözleriyle devam etti. (Giorgio Baldi, Hollywood ünlülerinin sıklıkla gittiğilüks bir İtalyan restoranı.)

Kim Kardashian, Kanye West'in Babalar Günü'nü kutladı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler