Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kavga asla bitmeyecek! Sinem Yıldız'dan Derya Tuna ve Perihan Savaş açıklaması...

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d808d4eb782cdfa6b810b5.jpg

Oyuncu Perihan Savaş bir dönem İbrahim Tatlıses ile aşk yaşamış; ünlü çift, 1979 yılında evlenmişti. Melek Zübeyde adında bir kızları olan Savaş ile Tatlıses, 1982'de boşanmıştı.

Derya Tuna ise 1983 yılında İbrahim Tatlıses ile aşk yaşamaya başlamıştı. İdo ismini verdikleri bir oğlu olan ikili, 18 yıllık birlikteliğin ardından yollarını ayırmıştı.

66d80807eb782cdfa6b810ad.jpg

"DERYA TUNA'DAN MÜSAADE ALDIM"

Ünlü sunucu Sinem Yıldız, bir dönem beraber 'Hayat Sevince Güzel' programını sunduğu Perihan Savaş ve yakın arkadaşı Derya Tuna hakkında konuştu.

66d8057ceb782cdfa6b81090.jpg

Pınar Kerimoğlu'nun programına konuk olan Yıldız, "Perihan Savaş ile bir programa başladık, anlaşmalar yapıldı, format hazır, her şey konuşuldu" dedi ve şöyle devam etti:

Alıntı Metni

66d805b6eb782cdfa6b81096.jpg

"BU SİSTEMDEN TEK KOMUTAN ÇIKMIŞ"

"Ben Perihan Savaş ile tanıştığımda şunu anladım; bir gün İbrahim Tatlıses ölse ne kadınların, ne çocuklarının kavgası bitmeyecek. Kadınlar içten içe birbirine hep düşman, sürekli birbirlerini yiyor. Ama bu sistemin içinde bir tek komutan çıkmış; o da Derya Tuna. Bir tek kadın sayılmış, o da Derya Tuna. Kimse kusura bakmasın! İbrahim Bey de hep söyler, 'Derya'nın ismini ağzınıza alırken dikkat edin' diye."

66d80608eb782cdfa6b8109c.jpg

Tatlıses'in çocuklarıyla yaşadığı sorunlardan da bahseden Yıldız, "Çok üzülüyorum İbrahim Bey'in çocuklarıyla bu duruma gelmesine. Çünkü ne gerek var? İbrahim Bey ölümlerden döndü. Ama İdo'yu çok köşede tutuyorum. Muhteşem bir çocuk, bembeyaz bir kalbi var. Ama diğer çocuklar arasındaki bu para savaşı çok üzücü. İbrahim Bey elbette sonunda adaletli olup herkesi düşünüyordur. Koskoca İbrahim Tatlıses'i bu duruma düşürmeye gerek yok!" dedi.

'Şiddet' ve 'ihanet' sözleri olay olmuştu! Perihan Savaş'tan İbrahim Tatlıses açıklaması
Torunlarını anlatırken İbrahim Tatlıses aradı! 'Nene oldum nene'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler