Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kaza geçiren ünlü şef ölümden döndü! Vücudu morluklar içinde kaldı

hizmetli

Administrator
Yönetici
666fef21941a6cbb9f48812d.jpg

57 yaşındaki dünyaca ünlü İngiliz şef Gordon Ramsay, Connecticut'ta bisiklet sürerken korkunç bir kaza geçirdiğini açıkladı.

17.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaşadıklarını anlatan Ramsey, paylaştığı videoda yaşadıklarından dolayı 'sarsıldığını' söyledi.

666fed02941a6cbb9f488118.jpg

"KASK TAKMAK ZORUNDASINIZ"

Alıntı Metni

666fedbd941a6cbb9f488124.jpg

Ardından gömleğini kaldırarak vücudunun morluklar içinde kaldığını gösteren şef, "Acı içindeyim ve zor bir hafta oldu. Ama atlatıyorum" dedi.

666fedd4941a6cbb9f488127.jpg

"HERHANGİ BİR KEMİĞİM KIRILMADI"

Kazanın öncesi ve sonrasına ilişkin iki fotoğraf da paylaşan Gordon, "İyiyim ve herhangi bir kemiğim kırılmadı ya da büyük bir yaralanma yaşamadım ama morarmış bir patates gibi görünüyorum" şeklinde konuştu.

666fede5941a6cbb9f48812a.jpg

Yaraları için tedavi gördüğü New London hastanesindeki doktorlara, hemşirelere ve personele teşekkür eden Ramsay, en büyük teşekkürü ise 'hayatını kurtaran' kaskına ayırdı.

Gordon Ramsay'nin yeni restoranında bir burger 850 TL
Mutfağında sanki ‘para’ pişiriyor

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler