Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kelimelerin savaşı devam ediyor! 'Password' yeni gününde, yeni bölümüyle ekranlarda

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b1da4d481b65014b08ed68.jpg

'Password', heyecanın ve kahkahanın bir arada yaşandığı dördüncü bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı İrem Derici’nin konuk olduğu bölümün fragmanı yayınlandı.

Tanıtım filminde, “Enis’i bitirmeye geldim. Dişe diş, kana kan” diyerek iddiasını ortaya koyan İrem Derici’nin yarışma performansı şimdiden merak uyandırdı.

66b1da99481b65014b08ed6b.jpg

ÖDÜL İÇİN HER YOL DENENECEK

Yarışmada İrem ve Enis’in dostluğu ikinci plana atılacak, ünlüler takım arkadaşlarını 250 bin liralık büyük ödüle taşımak için her yolu deneyecek. Kazanmak için İrem ve Enis’in düştüğü durumlar, kahkahanın dozunu artırırken, ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşatacak.

66b1dab7481b65014b08ed6d.jpg

YAZ BOYUNCA KANAL D’DE

Yapımcılığını Shine Medya’nın üstlendiği kelimelerin savaşına sahne olan 'Password', bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Kanal D’de yayınlanacak. Yaz sezonu boyunca her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk eden, seyircilere keyifli dakikalar yaşatan 'Password'ü kaçırmayın!

'Password' seyirciyle buluştu! Yasemin Sakallıoğlu ile kahkaha tufanı
Hazal Kaya, 'Password'e konuk oluyor

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler