Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal sezonu açtı! Çeşme'de keyifli anlar

hizmetli

Administrator
Yönetici
66890ef7420a3aacdd6877eb.jpg

2016 yılında kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren Sinem Kobal, 2020'de ilk kızı Lalin'i 2022 yılında da Leyla'yı kucağına almıştı.

Geçtiğimiz sene 'İbrahim Selim’le Bu Gece' programına konuk olan Kobal, “Mesele aslında evlilik değil. Mesele, hayatını geçirmeye gönüllü olduğun partnerinle ne yaşadığınla ilgili" demişti.

66890c44420a3aacdd6877de.jpg

"SIRF EVLENMEK İÇİN EVLENMEYİ DOĞRU BULMUYORUM"

"Paylaştığın sevgi, saygı, emek önemli. Bunlara sahipsen, evlilik de güzel oluyor, sevgililik de. Sırf evlenmek için evlenmeyi doğru bulmuyorum" diyen ünlü isim, şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

66890cfe420a3aacdd6877e1.jpg

SEZONU AÇTILAR

Bir süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu, eşi ve kızlarıyla birlikte Çeşme'de sezonu açtı.

66890d44420a3aacdd6877e3.jpg

Uzun süre Çeşme'de kalacak olan İmirzalıoğlu (50) ve Kobal (36), geçtiğimiz gün popüler bir plajda objektiflere takıldı.

66890d8a420a3aacdd6877e5.jpg

DENİZDE KEYİFLİ ANLAR

Baş başa denize giren ünlü çiftin birbirleriyle şakalaşırken ve sarılırken yaşadıkları romantik anlar, anbean kameralara yansıdı.

66890dbd420a3aacdd6877e7.jpg

Sinem Kobal: Bekleten kadınlardan değilim!
Sinem Kobal'ın ailece gittiği Mauritius tatilinden kareler!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler