Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Killa Hakan, Almanya'dan Türkiye'ye çapkınlığa geldi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66bdfac36244f026b9870d41.jpg

Rap dünyasının popüler isimlerinden olan Killa Hakan, 2022'de koronavirüse yakalanmasının ardından bağışıklık sisteminin çökmesiyle zor günler yaşamıştı.

Gerçek adı Hakan Durmuş olan ünlü isim, tedavi sürecinin ardından tekrar sağlığına kavuşarak; sevenleri için durumu hakkında bilgi vermişti.

66bdf9a36244f026b9870d1a.jpg

"MÜCADELEYE DEVAM"

Alıntı Metni

66bdf9d26244f026b9870d1c.jpg

Geçtiğimiz aylarda ise Ceza'ya saygı konseri için İstanbul'a gelen rapçi, "Öbür tarafa gidip gelmek kolay değil. Kapı açıldı bana. Kapıyı açan, 'Ne işi var burada? Çabuk kolay' dedi. O kadar gittim yani. Karşıdaki ışığı gördüm ama almadılar beni" açıklamasını yapmıştı.

66bdfa206244f026b9870d29.jpg

"TÜRKİYE'Yİ ÇOK SEVİYORUM"

51 yaşındaki Killa Hakan, son olarak önceki gece Bebek'de objektiflere takıldı. Yanında kadın arkadaşı ile görüntülenen Hakan Durmuş, gazetecilerle konuşarak; "Takılıyoruz iyiyiz ya. Ben Türkiye'yi çok seviyorum. Sevgiye sevgi, saygıya saygı" dedi.

66bdfa316244f026b9870d2c.jpg

Almanya'dan gelen rapçi, yanındaki hanımefendiye çiçek de aldı. Ünlü ismin gizemli arkadaşı ise gazetecileri görünce kaçmayı tercih etti.

Sefo, günlerce yoğun bakımda kalan Killa Hakan'ın son halini paylaştı
Killa Hakan'dan haber var! 'Dualarımız kabul oldu'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler