Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Killa Hakan koronavirüs sonrası ölümden dönmüştü! 'Kapı açıldı bana'

hizmetli

Administrator
Yönetici
667d66ccc326447effb905ea.jpg

Ceza'ya saygı konseri için İstanbul'a gelen Killa Hakan, "Çok güzeldi. Saygıydı. Gelenler de memnun oldu. Süperdi" dedi.

"SEFO KENDİ STİLİNDE YAPMIŞ"

Meslektaşı Sefo'nun Avrupa Futbol Şampiyonası için A Milli Takım'a özel marş hazırlaması hakkında ünlü rapçi, "Çocuk kendi stilinde yapmış. Bence güzel" şeklinde konuştu.
667d6715c326447effb905ec.jpg

Sefo'dan taciz önlemi: Görmüyor musunuz, arkam duvar!

"KARŞIDAKİ IŞIĞI GÖRDÜM"

2022 yılında koronavirüs nedeniyle ölümden dönen Killa Hakan, "Öbür tarafa gidip gelmek kolay değil. Kapı açıldı bana. Kapıyı açan, 'Ne işi var burada? Çabuk kolay' dedi. O kadar gittim yani. Karşıdaki ışığı gördüm ama almadılar beni" açıklamasını yaptı.
667d671fc326447effb905ee.jpg

"TÜRKİYE'Yİ ÇOK SEVİYORUM"

Almanya'da yaşayan 51 yaşındaki rapçi, "Orada doğup büyüdüm. Türkiye'yi çok seviyorum. Buraya daha fazla gelmek istiyorum" açıklamasını yaptı.
667d6728c326447effb905f0.jpg

"ATATÜK ÇOK ÖZEL"

Norm Ender'in 'Parla' marşıyla ilgili ise Killa Hakan, "Atatürk üstüne olan her şey çok güzel. O çok güzel birisi. Babam milli güreşçi. Altın madalya alan ilk Türklerden. 'Milli' ilk demek. Geleneğimizde var. Her zaman vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkarız" ifadelerini kullandı.

Killa Hakan'dan haber var! 'Dualarımız kabul oldu'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler